Shannon Beador zbulon ndarjen e aktorëve për udhëtimet e sezonit të 18-të të RHOC

Klea

Shannon Beador zbulon ndarjen e aktorëve për udhëtimet e sezonit të 18-të të RHOC

Shannon Beador është duke ngacmuar një ndarje të aktorëve për sezonin 18 të Amvise të vërteta të Orange County. Duket se ishte një vendim i domosdoshëm për një udhëtim harmonik të aktorëve. Por nëse Real Housewives of New Jersey është ndonjë tregues, mund të ketë probleme të mëtejshme nëse anëtarët e kastit zgjedhin se me kë filmojnë.

Natyrisht, mund të pritej një konflikt mes Shannon dhe të dashurës së re të John Janssen, Alexis Bellino. Ndërsa nuk ka asnjë tregues që Shannon refuzoi të filmonte me zonjën e re të ish-it, ajo zbuloi se një nga udhëtimet e aktorëve të sezonit 18 ishte i ndarë në dy vende.

Shannon nuk ishte “super e emocionuar” për të udhëtuar me të gjithë shokët e saj të aktorëve

Më 5 korrik, Shannon iu bashkua shoqes së saj në emisionin e tij radio SiriusXM Jeff Lewis Live për të diskutuar sezonin e ardhshëm të RHOC.

“Një udhëtim i aktorëve u nda, gjysma e njerëzve shkuan në Big Bear, gjysma shkuan në Palm Springs. Sepse, siç mund të imagjinohet, ka disa njerëz në kast me të cilët nuk isha shumë e emocionuar për të filmuar apo udhëtuar me të”, zbuloi ajo.

Një grup, duke përfshirë Shannon, shkuan në Palm Springs, ndërsa pjesa tjetër ishin në Big Bear. Tamra Judge dhe Alexis ishin në grupin e fundit me Jennifer Pedrantin dhe RHOC, Katie Ginella. Ndërkohë, Emily Simpson, Gina Kirschenheiter dhe Heather Dubrow ishin në grupin e Shannon në Palm Springs.

Çfarë mund të shkojë keq?

Jeff Lewis më pas pyeti se me cilin prej kastit aktual Shannon është ende mik pas xhirimit të sezonit 18. Alexis është e kuptueshme e përjashtuar nga shqyrtimi duke qenë se ajo është në lidhje me John.

“Disa njerez. Nuk mendoj se duhet [say who], sepse ka gjëra që ndodhin, veçanërisht në episodin e parë, kjo është vërtet e bukur. Le ta themi kështu, unë jam miqësor me disa nga aktorët. Dhe me disa nuk flas fare,” u përgjigj në mënyrë të paqartë Shannon.

Shikoni premierën e sezonit të Real Housewives of Orange County më 11 korrik në orën 9/8c në Bravo.