Shannon Beador zbulon keqardhjen e amvisave të saj më të mëdha reale të Orange County

Klea

Shannon Beador zbulon keqardhjen e amvisave të saj më të mëdha reale të Orange County

Shannon Beador mbetet një nga Amvise të vërteta të Orange County’s yjet më të çuditshëm. Që kur iu bashkua shfaqjes shumë sezone më parë, Shannon ka sjellë në Bravo formën e saj të argëtimit. Ajo i pëlqen një moment kostumesh dhe një mjeke holistike. Unë ende do të blej në mënyrë të pashpjegueshme nëntë limonë herë pas here dhe do të mendoj për të.

Shannon është kthyer në elementin e saj në RHOC. Ajo e ka kthyer Tamra Judge si mikeshë dhe gjithashtu ka bërë ndryshime me Vicki Gunvalson. Sigurisht, jeta personale e Shannon mund të jetë ende një rrëmujë dhe ajo gjithmonë do të gjejë dikë për të luftuar. Por duhet ta pranoni, është jashtëzakonisht më mirë se kur ajo merrej me “aferën” për kaq shumë vite.

Shannon dhe Vicki së fundmi u shfaqën në Watch What Happens Live për të folur për të gjitha gjërat RHOC. Mes të dyve, ata kanë bërë disa momente qesharake të paharrueshme në vitet e tyre në shfaqje. Por për Shannon, një shpërthim mbetet më i penduari gjatë karrierës së saj në realitet televiziv.

Shannon Beador, gruaja jo shumë e qetë

Shannon-it iu kërkua të zgjidhte një moment në shfaqjen për të cilën është penduar më shumë. Pa hezituar, ajo zgjodhi luftën e saj me Kelly Dodd në The Quiet Woman. Fansat do të mbajnë mend që Kelly i tha Shannon-it të “vazhdonte të hante” përpara se të dilte nga tavolina në një nga goditjet e saj karakteristike të ulëta. Shannon padyshim që u shkaktua nga vërejtja dhe bërtiti në mbrojtje se nuk ishte as pjata e saj në tavolinë. Vërtet, ishte një shpërthim publik për shekuj.

Me sa duket, Shannon u mërzit menjëherë pas filmimit të skenës kur mendoi për përgjigjen e fansave. “Kam qarë për dy muaj pas kësaj,” shpjegoi Shannon. Ajo gjithashtu ishte e shqetësuar se do t’i ndalohej nga The Quiet Woman, por pronari e siguroi atë se njerëzit ishin tërhequr shumë më keq në restorant. Nuk e di se çfarë ka në ujë në Orange County që i bën njerëzit të kenë zënka shpërthyese në restorante të bukura, por sigurisht që bën një televizor të mrekullueshëm.

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7 c në Bravo.