Shannon Beador u pa në një takim me ish-John Janssen mes shpërthimit të dehur

Klea

Shannon Beador u pa në një takim me ish-John Janssen mes shpërthimit të dehur

Shannon Beador u pa në një takim me ish-John Janssen mes shpërthimit të dehur

Shannon Beador u tha ndjekësve të saj se kishte një “darkë të mrekullueshme” me ish-in e saj, John Janssenpasi ajo u hodh nga një bar në fillim të muajit për shkak të bërtitjes së dehur ndaj vajzës së tij.

Shannon Beador

Amvise të vërteta të Orange County Ylli hyri në Instagram mbrëmjen e së enjtes, duke postuar një foto të ish-çiftit të lumtur. Shannon dhe Gjoni u nda në nëntor 2022.

Shannon Beador

Ylli i realitetit i ka shkruar fotografisë: “Darkë e mrekullueshme”, duke e ndarë gjithashtu foton në IG Story.

Shannon Beador

Shannon, Gjoni, dhe familja e tij po darkonin në Tiki Bar në Costa Mesa, Kaliforni në fillim të këtij muaji kur gjërat thuhet se shkuan anash.

Një burim i afërt me Shannon i tha Page Six se shpërtheu një “zënkë” midis “shumë njerëzve” në grupin e tyre, të cilët të gjithë filluan “të bërtisnin njëri-tjetrit”. e Shannon-it shpërthimi u përshkrua si “i egër”, por ajo që e ndezi atë reagimi mbetet mister.

Shannon Beador

Media raportoi se punonjësit e Tiki Bar u shoqëruan fizikisht Shannon, i cili u shfaq i zhveshur nga restoranti. Ata u informuan më vonë se punonjësit e sigurisë po ndihmonin yllin e Bravo të lidhej me Uber-in e saj.

John Janssen dhe familja e tij supozohet se “mbetën të qetë” siç u shpreh në Instagram nga dëshmitari okular, @igfamousbydana.

Shannon Beador

Insajderi shpjegoi se të gjithë grupit iu “kërkua të largohej”, sepse “dritat ishin ndezur” në fund të natës.

Gjoni konfirmoi historinë e burimit, duke i thënë gazetës se “kishte një debat” por ishte “në fund të natës … dhe të gjithëve iu kërkua të largoheshin”.

Shannon Beador

Ngjarja ka ndodhur vetëm disa javë më pas Shannon zbuloi gjatë shfaqjes së saj të improvizimit “Tres Amigas” se po shkonte mirë me ish-in e saj.

“Ne nuk folëm për gjashtë muaj, por ne jemi miqësorë tani dhe unë do të doja të vazhdoja kështu.” Shannon tha për ndërmjetësin e sigurimeve, duke shtuar se ai kishte qenë në prapaskenë për t’i dhënë asaj tekila, Gjyqtari Tamra dhe Vicki Gunvalson.

Shannon Beador

Ajo shtoi: “Do të shohim se si do të shkojë. Ai është shumë mbështetës.”

Në janar, ylli i realitetit foli për PEOPLE për fundin e marrëdhënies së saj, duke zbuluar se ajo ishte “e verbër nga ndarja”.

“Gjithçka që mund të bëj është të përsëris në kokën time atë që më tha gjatë xhirimeve.” Shannon tha, kur u pyet se çfarë besonte se kishte çuar në ndarje. “Ishim në një vend të mrekullueshëm. Por shtatë ditë më vonë, kur kamerat ishin të fikur, ishte një histori krejtësisht tjetër. Ai më tha se kishte mbaruar me marrëdhënien. Dhe të dëgjoja atë që ai më tha atëherë ishte absolutisht shkatërruese.”

“Nuk kam dashur kurrë më shumë në jetën time” Shannon vazhdoi. “Unë shpresoja se ky ishte njeriu me të cilin do të kaloja pjesën tjetër të jetës sime. Doja që të funksiononte. Unë kurrë nuk kam dashur askënd siç kam dashur Gjoni. Por është e qartë se ai nuk ndihej njësoj.”

Shannon Beador

John Janssen shpjegoi se kur kuptoi se lidhja nuk do të zgjaste përgjithmonë, ai besoi se ishte më mirë t’i jepte fund.

“Nuk ka kuptim të jemi bashkë nëse nuk beson në të,” vuri në dukje ai.

Amvise të vërteta të Orange County transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla