Shannon Beador

Klea

Shannon Beador plagosi fytyrën e saj pasi airbag dështoi të hapej në një aksident automobilistik të BDI

Shannon Beador plagosi fytyrën e saj pasi airbag dështoi të hapej në një aksident automobilistik të BDI

Pas një përplasjeje makine me një shtëpi në Newport Beach, Shannon Beador u përball me një situatë të frikshme kur airbag-u i automjetit të saj nuk u hap, duke shkaktuar lëndime në fytyrë.

Shannon Beador

Një burim i tha RadarOnline.com se Amvise të vërteta të Orange County ylli ka pësuar “mavijosje dhe prerje” në fytyrën e saj, duke shkaktuar shqetësime se mund të ketë nevojë për operacione plastike. Për më tepër, është zbuluar se Shannon pësoi një thyerje të krahut për shkak të përplasjes.

Shannon Beador

Ashpërsia e lëndimeve të saj ishte padyshim e dukshme në fotografitë që bënë xhiron e së mërkurës. Pamjet e çastit dolën me Shannon duke mbuluar në mënyrë diskrete krahun e saj dhe fotografi i tha TMZ se mund të kishte veshur një hobe. Jo shumë kohë më vonë, fotot e të famshmes RHOC në dukje duke mbrojtur fytyrën e saj.

Shannon Beador

E kapur në kornizë me Shannon Beador ishte ish-i i saj, John Janssen. Edhe pse ai luajti kartën e “vetëm miq” për Daily Mail, të brendshëm thanë për RadarOnline.com se dyshja është “krejtësisht një artikull”. Ata po ndiheshin mjaft “komod” në Nobu mbrëmjen para aksidentit të saj fatkeq të makinës. Duket se ka më shumë sesa thjesht dramë me makinë në OC.

Shannon Beador

Burimet e RadarOnline.com tregojnë se para e Shannon-it incident fatkeq me makinë, tensionet mund të kenë qenë të larta mes saj dhe John Janssen. Dëshmitarët, duke përfshirë disa prej e Janssen fqinjët, raportuan se i kishin dëgjuar të dy në një mosmarrëveshje të dukshme. Ngjarjet morën një kthesë më të errët më vonë atë natë kur Shannon u arrestua për BDI dhe një goditje me vrap. Insajderët treguan se lëndimet e saj në fytyrë, veçanërisht të dukshme pas përplasjes, ndodhën kur airbag-i i automjetit të saj nuk u hap, duke sugjeruar se ylli i Real Housewives of Orange County mund të ketë goditur fytyrën e saj në timon.

Shannon Beador

Burime të shumta të besuara e kanë informuar këtë medium se Shannon synon të shërohet me miqtë gjatë periudhës së rikuperimit të saj, pas lëndimeve që thuhet se përfshijnë qepje të fytyrës.

Shannon Beador

Amvisat e vërteta të Orange County ylli, një fytyrë e njohur në Bravo, besohet se po peshon opsionin e operacionit plastik. Insajderët sugjerojnë se ajo tashmë po mendon të kërkojë këshilla mjekësore në pritje të momentit kur t’i hiqen qepjet. Rruga drejt rimëkëmbjes duket të jetë e mbushur me konsideratë të kujdesshme Shannon.

Shannon Beador

Gjatë fundjavës, Shannon e gjeti veten në një rrëmujë ligjore pasi automjeti i saj ra në kontakt me një shtëpi banimi, pas së cilës ajo dyshohet se u largua nga vendi i ngjarjes. Burimet e zbatimit të ligjit detajuan se pas mbërritjes së tyre, ajo kishte parkuar makinën e saj në mes të rrugës dhe dukej se po shëtiste rastësisht qenin e saj.

Shannon Beador

Personaliteti i mirënjohur Real Housewives of Orange County u arrestua më pas dhe u përball me dy akuza për kundërvajtje: BDI dhe goditje me vrap. Shannon u lirua më vonë pa pasur nevojën e një garancie.

Shannon pas arrestimit të saj u qëllua me turi, por zyrtarët nga policia e Njuportit kanë deklaruar se ajo nuk do të bëhet publike.

Shannon Beador

e Shannon-it Përfaqësimi ligjor foli për incidentin, duke ndarë se Shannon është “thellësisht i falur dhe i mbushur me pendim”. Avokati shtoi: “Ndërsa ne presim për më shumë detaje zyrtare mbi këtë çështje, Shannon është e gatshme të marrë përgjegjësi të plotë për veprimet e saj.”

Shannon Beador

Mes vorbullës së ngjarjeve përreth Shannon, një përfaqësues nga NBCUniversal i komunikoi Radar Online se Bravo nuk do të rregullojë orarin e tyre të xhirimeve për të dokumentuar këtë incident ose për të thirrur anëtarë të tjerë të RHOC për reagime. Megjithatë, pavarësisht trazirave të fundit, Shannon mbetet në listën e të ftuarve për eventin e ardhshëm BravoCon.