Shannon Beador

Klea

Shannon Beador në DEPRESION të thellë për lidhjen e Alexis Bellino dhe John Janssen … Në rrezik të rikthimit!

Shannon Beador në DEPRESION të thellë për lidhjen e Alexis Bellino dhe John Janssen … Në rrezik të rikthimit!

Shannon Beador është e mërzitur që ish i dashuri i saj, John Janssen, ka vazhduar për fat të mirë me ish- “Shtëpia” OC, Alexis Bellino.

Burimet i thanë Radar Online se Amvise të vërteta të Orange County ylli është i shqetësuar se e Gjonit romancë me Aleksis duket se është në një rrugë të shpejtë.

Shannon Beador

Një person i brendshëm tha për median: “Ajo është e trishtuar”.

Një tjetër informator pretendoi se shumë brenda e Shannon-it grupi i miqve nuk po e blen atë Gjoni bleu një unazë prej 16 mijë dollarësh si dhuratë për Krishtlindje Alexis, pas takimit për vetëm një muaj.

Shannon tha se nuk pagoi për s-, – vuri në dukje koka kur u pyet për unazën e premtimit që ai supozohet se i kishte dhuruar RHOC shap.

Alexis Bellino

Gjoni dhe Aleksis u panë së bashku për herë të parë në nëntor, vetëm disa muaj pasi ai mbështeti Shannon pas arrestimit të saj në BDI në shtator.

Gjoni dhe Aleksis dolën publike me romancën e tyre vetëm disa javë më vonë. Muajin e kaluar, Aleksis shpërtheu mbi unazën e saj të kushtueshme në Instagram dhe hodhi bombën L duke falënderuar të dashurin e saj të ri.

Alexis Bellino

Aleksis mbishkrimi i fotos së unazës — “Fjalët nuk munden. Veprimet bëjnë. Nuk do të ndihem më fajtor. Unë nuk do të kërkoj falje. Dashuria do të krijojë historinë e saj. Të dua Johnny J.”

Ajo gjithashtu etiketoi shtëpinë prestigjioze franceze të bizhuterive, Van Cleef & Arpels.

Shannon Beador

Shiriti 18 karatësh i mbuluar me tërfila të veshur me diamant thuhet se është një unazë Perlée Clovers, me çmim 16,300 dollarë.

e Shannon-it miqtë supozohet se nuk besojnë se unaza është blerë në të vërtetë nga Gjoni, dhe kanë shprehur dyshime se romanca e dyshes është edhe reale. Shannon dhe Gjoni u nda në nëntor 2022.

Një burim e quajti marrëdhënien “të rreme”, duke shtuar se “nuk ka asnjë mënyrë” për këtë Aleksis do të shkonte për një djalë si Gjoni.

Shannon Beador

Muajin e kaluar, një tjetër i brendshëm e pohoi këtë Gjoni ishte një “ndjekës i fuqishëm”, duke mbështetur anëtarët e kastit të RHOC që shpesh thoshin Shannon se i dashuri i saj interesohej vetëm për kamerat.

Një burim fillimisht e tha këtë Shannon do të ishte “të zemëruar” nëse Gjoni dhe Aleksis filloi të takohej, por duket se ylli i Bravo është më i “trishtuar” dhe “i hutuar” për situatën.

Shannon Beador

Kështu pohuan burime pranë yllit të reality Shannon dhe Gjoni ishin “definitivisht në lidhje” kur ajo u arrestua për BDI-në e shtatorit. Të njëjtët të brendshëm pretenduan se e Gjonit fqinjët e dëgjuan çiftin “duke u grindur me zë të lartë” natën e e Shannon-it arrestimi.

Ne nentor, Shannon tha se nuk kishte komunikuar me ish-in e saj për më shumë se një muaj.

Shannon Beador

Romanca e papritur vjen mes thashethemeve se Aleksis mund të rikthehet për sezonin e ardhshëm të 18-të të serialit Bravo, i cili fillon prodhimin këtë muaj. Aleksis ishte një kryesor RHOC Anëtar i kastit nga sezoni 5 deri në sezonin 8, përpara se të largohej nga shfaqja në 2013. Shannon iu bashkua serialit Bravo në 2014, dhe nuk ka ndërvepruar me të Aleksis në kamera.

Shannon Beador

RHOC anëtar i kastit, Emily Simpsonështë në bord me Aleksis duke u kthyer në serial për të tronditur bashkë-yllin e saj.

“Dua ta shoh atë! Ky është TV i mirë,” tha 47-vjeçari për Page Six muajin e kaluar. “Më falni, por sillni Aleksis mbrapa dhe le Shannon dalë jashtë kontrollit.”