Shannon Beador

Klea

Shannon Beador ndoqi duke fshehur mavijosje dhe gërvishtje nga përplasja e çmendur e BDI-së!

Shannon Beador ndoqi duke fshehur mavijosje dhe gërvishtje nga përplasja e çmendur e BDI-së!

Disa ditë pas arrestimit të saj nga BDI, Shannon Beador u dallua me atë që dukej të ishte një mavijosje në fytyrën e saj.

Amvisat e vërteta të Orange County yll, Shannon Beador u pa duke u larguar nga një apartament në Newport Beach, Kaliforni, së bashku me ish të dashurin e saj, John Janssentë mërkurën pasdite.

Shannon Beador

Syze dielli sportive, Shannon e fshehu fytyrën duke e përkulur kokën poshtë dhe duke i lënë flokët të bien përpara. Ajo mbeti pas Gjoni dhe një burrë tjetër të paidentifikuar, i cili mbante një kuti.

Në foto vërehej një shenjë e dukshme sipër syrit të saj të majtë.

Shannon Beador

E veshur me një shtresë të sipërme të zezë nën një këmishë blu me kopsa, fiziku i 59-vjeçares Bravolebrity u errësua kryesisht nga dy burrat që e shoqëronin.

Shannon Beador

Më herët gjatë ditës, si Shannon dhe Gjoni u panë duke hyrë në shtëpi, krahu i saj i majtë dukej të ishte në një hobe, që dilte nga xhaketa e saj e zezë.

Ndërmjetësi i sigurimeve dhe Gjoni u panë duke mbajtur derën e përparme të hapur për nënën e tre fëmijëve. Besohet se ajo pësoi lëndime nga përplasja që çoi në BDI dhe arrestimin e saj të shtunën në mbrëmje.

“Ajo u plagos, kështu që ajo do të shërohet,” në emisionin e tij radio SiriusXM të hënën, shoqja e saj e ngushtë Jeff Lewis përmendi gjendjen e saj, por nuk dha detaje të mëtejshme.

Shannon Beador

Ajo hipi në bordurë dhe u përplas me një banesë, më pas e tërhoqi automjetin e saj nga trotuari dhe u largua me kujdes.

Ndërsa Beador mezi shmangu goditjen e derës së përparme të ndërtesës, ajo shkatërroi një zonë kopshti, rrëzoi një mbjell dhe la trotuarin ngjitur në rrëmujë.

Fotografitë nga Page Six me sa duket shfaqin fragmente të makinës së saj të shpërndara përreth, së bashku me një shenjë të konsiderueshme gomash në rrugë.

Shannon Beador

Sipas TMZ, Beador përfundimisht ndaloi makinën e saj në qendër të rrugës dhe dyshohet se u përpoq të jepte përshtypjen se ishte thjesht duke shëtitur qenin e saj, Archie, kur u shfaq policia.

Ajo u arrestua dhe u akuzua për dy vepra penale. Të dielën në mëngjes, ajo u lirua pasi kishte paguar një garanci prej 2500 dollarësh.

Shannon Beador

Mbetet e pasigurt se çfarë ndodhi që çoi në rrëzimin, por burimet pohojnë se krijuesi i Real for Real dukej “pak i dehur” në një lokal aty pranë me një shoqërues vetëm disa orë më parë.

e Shannon-it avokati, Mike Fell, përcolli në Page Six se klienti i tij është “jashtëzakonisht i falur dhe i penduar”.

Jeff Lewisnë moshën 53-vjeçare, i përsëriti ato ndjenja, duke deklaruar se shoku i tij, i cili është edhe i “turpëruar” dhe i “turpëruar”, ka në plan të “fillojë të këshillojë këtë javë”.

Shannon Beador

Megjithatë, ai theksoi se nuk e percepton Shannon si një alkoolike, pavarësisht nga ngjarjet e fundit ku ajo dyshohet se u “dorëzua” nga një lokal tjetër për shkak se ishte tepër i dehur dhe “bërtiti” në e Gjonit vajza.