Shannon Beador mohon John Janssen Body-Shamed Her

Klea

Shannon Beador mohon John Janssen Body-Shamed Her

Edhe pse Shannon Beador dhe i dashuri i saj John Janssen e ndarë në fillim të këtij viti, ajo është ende mbrojtëse ndaj tij. “Ka probleme që ai të ndahet me mua,” shpjegon ajo. “Njerëzit do të mërziten për këtë. Por ai nuk tha apo bëri shumë nga gjërat që janë pretenduar nga anëtarët e kastit tim.”

Gjatë episodit të 13 shtatorit të Real Housewives of Orange County, Shannon hezitoi të vishte rroba banje në Meksikë, sepse nuk është rehat me trupin e saj. Taylor Armstrong pretendoi se John kishte bërë komente turpëruese për Shannon, duke e bërë atë të vetëdijshëm. Por Shannon e mohon prerazi se është rasti.

“Kur zgjoheshim në mëngjes, ai thoshte: “Pse duhet të jesh kaq e bukur?”, këmbëngul ajo. “Kjo ishte gjëja e tij e vogël. Ai kurrë nuk më ka turpëruar apo kritikuar pamjen time. Dhe kjo është e dhimbshme sepse nuk dua që ai të ketë atë re të keqe mbi të.” Us Weekly po derdh çajin.

“I verbër” nga ndarja

Pas përfundimit të xhirimeve për sezonin 17 të RHOC në janar, Shannon konfirmoi se ajo dhe John ishin ndarë, duke e quajtur veten “të verbër”.

“Gjithçka që mund të bëj është të përsëris në kokën time atë që ai më tha gjatë xhirimeve,” tha ajo. “Ishim në një vend të mrekullueshëm. Por shtatë ditë më vonë, kur kamerat ishin të fikur, ishte një histori krejtësisht tjetër. Ai më tha se kishte mbaruar me lidhjen. Dhe të dëgjoja atë që ai më tha atëherë ishte absolutisht shkatërruese.”

Edhe pse ajo dhe Gjoni po përpiqen të qëndrojnë miqësorë, ajo nuk sheh një pajtim te yjet. “Ne u grindëm,” pranon ajo. “Ne debatuam shumë. Për momentin, ne jemi miqësorë dhe këtu do të qëndrojë.”

Themeluesi i Real for Real po përpiqet të mbetet pozitiv, por rrëfen se është e vështirë, veçanërisht të shikosh shfaqjen. “E shihni [in] disa skena që lidhja… Mendova se i kishim, qartësisht jo”, ndan ajo. “Pra, është e vështirë.”

Megjithatë, Shannon thotë gjithashtu se “lista e akuzave” që partnerët e saj kanë bërë kundër John është gjithashtu e pasaktë. Edhe pse ata nuk janë më çift, ajo është e qartë se ende kujdeset për të dhe nuk i pëlqen që miqtë e saj ta përçmojnë karakterin e tij.