Shannon Beador konfirmon kthimin për RHOC

Klea

Shannon Beador konfirmon kthimin për RHOC

Shannon Beador më në fund po i jep fund të gjitha spekulimeve! Si fansat ashtu edhe ata të Shannon Amvisat e vërteta të Orange County shokët e castit kanë pyetur veten nëse Shannon do të zbriste për të nxjerrë portokallinë e saj nga kthetrat e fundit të shkëmbit.

Tani, vetë Shannon sapo zbuloi se ajo është gati për RHOC dhe rrokullisje. Ajo thotë se është duke hyrë në sezonin 18 dhe do të jetë transparente për të gjitha gjërat që ka kaluar që nga sezoni i kaluar.

Shannon konfirmoi kthimin e saj në RHOC

Foto Kredia: @shannonbeador nëpërmjet Instagram

Shannon ishte jashtë për të mbështetur mikun e saj besnik Jeff Lewis në një ngjarje për shfaqjen e tij, Hollywood Houselift, ku ajo derdhi çajin e mbushur me portokall në The Messenger. Ajo është duke u rikthyer në RHOC në 2024. Kjo, natyrisht, pasi u arrestua për kthimin e makinës së saj në një dash të pabindur në shtator. Dhe pasi kaloi një ndarje të çrregullt nga John Janssen.

Shannon deklaroi me krenari, “Unë po kthehem!”

“Do të kthehem për sezonin 18. Jam i emocionuar. Dua të jem sa më autentike dhe do të tregoj atë që kam kaluar. Unë po e marr veten dhe do të bëhem një person më i mirë prej saj.”

Mes kaosit të romancës së re të supozuar të ish të dashurit të saj John me ish-yllin e RHOC, Alexis Bellino, Shannon dëshmoi se ajo nuk është nga ajo që do të shkërmoqet. “Ka qenë disa javë të vështira,” rrëfeu ajo. Por, ajo e përshkroi veten si “të fortë” dhe të gatshme për të “kaluar çdo gjë që duhet të bëj”. Bravo, Shannon.

Shannon po punon me veten

Në një përpjekje për ta vënë veten të parën në këtë vorbull kaosi, Shannon nisi një udhëtim fitnesi me Dr. Tim Ramirez.

Ajo shpjegoi, “Kjo quhet dieta ‘shumë stres në muajt e fundit’, por unë kam punuar shumë. Kam bërë shumë gabime në muajt e fundit, kështu që kam punuar shumë në përpjekjen për të transformuar veten dhe për t’u bërë një person më i shëndetshëm.”

Ajo është në një kërkim për shpengim. Edhe Jeff Lewis – që i urren të gjithë – e lavdëroi Shannon kur u pyet për kthimin e saj.

Ai tha: “Unë mendoj se ajo me të vërtetë, me të vërtetë po punon me veten gjatë gjashtë deri në tetë javëve të fundit dhe kjo padyshim tregon. Unë mendoj se ajo do të hyjë në këtë sezonin e ardhshëm – sepse ajo u kërkua – mendoj se një Shannon e re shumë e fortë dhe e sigurt.”

Pra, ndërsa presim me padurim sezonin 18, le të ngremë një gotë (por ndoshta jo gjatë vozitjes) për Shannon Beador! Le t’i lutemi të gjithë perëndive Bravo që edhe Alexis t’i rrëmbejë shpinën portokalli. Dhe, pasagjeri i Artë i Shannon-it dhe pasagjeri i padyshimtë i BDI-së, Archie, merr rrëfimin e tij. Sezoni i 18-të mund të formohet si një zjarr i mrekullueshëm në kosh.