Shannon Beador kërkon trajtim pas incidentit të BDI-së;  Vazhdon turneun me Tres Amigas

Klea

Shannon Beador kërkon trajtim pas incidentit të BDI-së; Vazhdon turneun me Tres Amigas

Shannon Beador kërkon trajtim pas incidentit të BDI-së; Vazhdon turneun me Tres Amigas

Shannon Beador po kërkon trajtim pas incidentit të saj me drejtimin e mjetit në gjendje të dehur, por do të vazhdojë të udhëtojë së bashku me të Amvise të vërteta të Orange County shoqe vajza.

Shannon Beador

Shannon është regjistruar për një program të mirëqenies së sjelljes ambulatore që supozohet se trajton abuzimin me alkoolin, sipas një raporti të TMZ të hënën. Insajderët thanë për median se Shannon do të marrë ende pjesë në shfaqjen humoristike “Tres Amigas” me Gjyqtari Tamra dhe Vicki Gunvalson, por do të përmbahet nga pirja. Tamra dhe Vicki thuhet se janë në bord me të matur dhe duke u fokusuar në miqësinë e treshes.

59-vjeçarja thuhet se filloi të kontrollonte qendrat e trajtimit muajin e kaluar, pasi përplasi makinën e saj në një rezidencë në Newport Beach, Kaliforni ndërsa ishte nën ndikimin e alkoolit. Ylli i realitetit humbi ngushtë derën e përparme të banesës përpara se të largohej nga vendi i ngjarjes. Ajo u akuzua për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur dhe për kundërvajtje dhe u lirua nga burgu i Newport Beach me një garanci prej 2500 dollarësh.

Shannon Beador

TMZ publikoi pamjet video që tregonin e Shannon-it makinë duke u shqyer rreth një qoshe para se të hidhet në një bordurë dhe të lërohet në një mbjellës çimentoje në anën e përparme të shtëpisë. Ajo vazhdoi të parkonte makinën e saj në mes të rrugës dhe po ecte me qenin e saj ndërsa policia mbërriti. Ylli i realitetit thuhet se theu krahun e saj gjatë përplasjes dhe më vonë u fotografua me atë që dukej të ishte mavijosje në fytyrën e saj.

e Shannon-it avokati lëshoi ​​një deklaratë të nesërmen, duke shkruar – “Kam kaluar mjaft kohë me të Shannon dje. Ajo është jashtëzakonisht false dhe e penduar. Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm, dhe Shannon është e gatshme të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.”

Shannon Beador

Shannon thuhet se ka ofruar të paguajë dëmin.

Shannon Beador

e Shannon-it bashkë-yll, Emily Simpson, më vonë peshoi mbi incidentin dhe tha se shpresonte që përvoja do të shërbente si një thirrje zgjimi për yllin e saj.

“Ndjehem si një kastë… Më duket sikur e kemi parë në spirale.” Emili i tha ET. “Ne kemi pasur biseda, vetëm si aktorë, për të, duke u shqetësuar për të.”

Ajo shtoi: “Unë sinqerisht, nga thellësia e zemrës sime, shpresoj që, ndonjëherë njerëzit të arrijnë në fund [and] të marrë llogari dhe të ketë një ‘Aha!’ momenti, ku ata thonë, ‘Po, ndoshta kam nevojë për ndihmë,’ dhe shpresoj që ky të jetë momenti i saj ‘Aha’ në fund.

Shannon Beador

Gjyqtari Tamra u bë emocionuese ndërsa diskutonte incidentin në podkastin e saj, “Two Ts in a Pod”.

“Ndjehem sikur do të hidhem”, tha ylli i Bravo. “Në fillim, nuk mendova se ishte e vërtetë. fola me Shannon dje, ajo nuk më tha asnjë fjalë – asgjë.

“Kjo po ndryshon jetën,” shtoi ajo. “Ndihem keq për të dhe jam i lumtur që askush nuk u lëndua.”