Shannon Beador

Klea

Shannon Beador iu trajtua special nga policia pas arrestimit të BDI-së dhe vrapimit

Shannon Beador iu trajtua special nga policia pas arrestimit të BDI-së dhe vrapimit

Policia ka bllokuar lirimin e Shannon Beador’s mugshot duke ndjekur Amvise të vërteta të Orange County Arrestimi i yllit të shtunën mbrëma.

Shannon Beador

Radar Online raporton se imazhi i yllit të Bravo nuk do të publikohet për shkak të raportimeve se ajo u përplas në një shtëpi në Newport Beach teksa ngiste në gjendje të dehur.

Ylli i realitetit i dehur u largua nga skena e aksidentit, por u ndoq nga policia pasi ajo parkoi në mënyrë të çuditshme makinën e saj në mes të rrugës për të shëtitur rastësisht qenin e saj të dashur, Archie.

Shannon Beador

Departamenti i Policisë së Newport Beach mbylli një kërkesë të Ligjit për Lirinë e Informacionit për e Shannon-it Mugshot së bashku me çdo filmim të arrestimit, duke i kategorizuar detajet vizuale si “privilegj hetimor”.

“Kërkesa për çdo raportim policor, telefonata 911, foto duke përfshirë foton e prenotimit, video duke përfshirë kamerën e veshur me trup dhe pamjet e kamerës dash duhet të refuzohet,” thuhet në një letër formulari nga policia e Newport Beach, sipas raportit.

Shannon Beador

Policia lëshoi ​​një raport bazë që e konfirmoi këtë Shannon u arrestua para 500 Clubhouse Ave dhe u akuzua për kundërvajtje dhe alkool të BDI-së. Ylli i Bravo, i cili dyshohet se theu krahun e saj në aksident, u lirua më vonë nga burgu i Newport Beach me një garanci prej 2,500 dollarësh.

Shannon Beador

TMZ ndau pamjet video që tregonin e Shannon-it makinë mbyllet me zinxhir rreth një qosheje të ngushtë përpara se të kërcejë një bordurë dhe të përplaset në një mbjellës çimentoje në anën e përparme të shtëpisë. Imazhet e pjesëve të automjetit të përziera me copa betoni dhe një shkurre të shkulur.

Shannon Beador

Zëdhënësi i Policisë, Sgt. Steve Oberon, tha për median se Archie ka të ngjarë të shpëtojë pa lëndime.

“Nëse do të kishte një qen dhe qeni do të lëndohej, ne do të kishim marrë ndihmë për të dhe do të ishte thirrur kontrolli i kafshëve. Pra, imagjinoj se qeni është mirë, “tha ai.

Shannon Beador

Oberon konfirmoi se një hetim mbi rrënojat “është ende i hapur dhe në vazhdim”.

e Shannon-it avokati, Michael Fell, kërkoi falje për klientin e tij në një deklaratë të lëshuar.

“Kam kaluar mjaft kohë me Shannon dje”, tha Fell për TMZ. “Ajo është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe e penduar. Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm dhe Shannon është e përgatitur të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.”

Shannon Beador

Seriali Bravo nuk është aktualisht në prodhim, kështu që kamerat nuk e kapën incidentin e egër të goditjes dhe vrapimit.

Tifozët e dinë këtë Shannon u befasua në fillim të këtij viti kur u hodh nga i dashuri i vjetër, John Janssen.

Shannon Beador

Ylli i Realty-it ka reaguar pas bashkëylltarit, Gina Kirschenheiterla të kuptohej se kishte problem me pijen në një intervistë të fundit me Us Weekly.

Shannon Beador

Shannon hodhi poshtë pretendimet “të pasakta” në lidhje me zakonet e saj të pirjes gjatë një interviste të përbashkët pasuese me Vicki Gunvalson.

“Le të shohim njerëzit e tjerë në shfaqje këtë sezon që kanë pirë shumë,” Shannon tha Us Weekly.

Shannon Beador

Vicki shtoi — “Shfaqja, e urrej ta them, promovon argëtimin dhe pak alkool. Dhe ne mund të kontrollojmë atë që vendosim në trupin tonë. … Është vetëm kur filmoni shtatë orë në ditë dhe një [hour] nga ajo ose një gjysmë ore e saj është duke e ngritur atë në një nivel të lartë, kjo është ajo që ata do të tregojnë sepse kjo është argëtuese.”