Shannon Beador duartroket pasi Gina Kirschenheiter e akuzon atë për shfrytëzimin e 'kohëve të vështira'

Klea

Shannon Beador duartroket pasi Gina Kirschenheiter e akuzon atë për shfrytëzimin e ‘kohëve të vështira’

Real Housewives of Orange County më në fund është kthyer në kulmin e saj. Drama nuk ndihet e prodhuar dhe as shumica e miqësive, për një herë. Dua të them, Bravo transmetoi Vicki Gunvalson duke bërë një fuçi në episodin e fundit. Jemi rikthyer që ta bëjmë atë në OC në mënyrën e duhur, dhe djalë jam mirënjohës.

Shannon Beador me sa duket do të jetë gjithmonë në një lloj drame në RHOC. Në mënyrë tipike, ka të bëjë me marrëdhënien e saj dhe këtë sezon nuk është ndryshe. Ajo gjithashtu po vazhdon të ketë një marrëdhënie të diskutueshme me Gina Kirschenheiter gjë që më bën të pyes veten nëse ata të dy kanë pasur ndonjëherë një miqësi. Pas episodit të fundit, ajo anije ka lundruar patjetër.

Së fundmi RHOC organizoi një festë ku të gjitha zonjat u caktuan të visheshin si një person tjetër në grup. Epo, përveç Vickit, e cila erdhi e veshur si vetvetja. Shannon, e cila gjithmonë vesh një kostum, e kanalizoi Gina në mënyrë qesharake nga sezonet e saj të hershme RHOC. Ajo kishte veshur një fustan të tmerrshëm ngjyrë vjollce me temin dhe një thurje të thyer për të na dhënë atë pamjen e vërtetë të Gina Casita.

Shannon Beador kishte kohë për hije

Në vend që të qeshte me veten, Gina u fërkua në mënyrë të gabuar nga kostumi i Shannon. Ajo shkoi në historinë e saj në Instagram për të turpëruar Shannon që e kishte shkelmuar kur ajo mbaroi. “Padyshim që kam kaluar periudha të vështira në jetën time…aq të shkëlqyera sa je gjithmonë aty për të më kujtuar ato! Ky është lloji i personit që je… @shannonbeador,” shkroi Gina krahas një fotoje krah për krah të Shannon dhe fotos së saj frymëzuese. Siç pritej, duartrokitja e Shannon-it nuk mund të ishte më e saktë.

Shannon mori për të Cicëroj për t’iu përgjigjur postimit të Gina. “Nuk e dija që zgjatimet e këqija, flokët e këqija dhe veshjet e këqija ishin kohë të vështira”, shkroi ajo në Twitter. Rënia e mikrofonit. Gina me të vërtetë nuk mund të ketë asgjë të mirë për t’iu përgjigjur kësaj. Ajo duhet të jetë mirënjohëse që gjeti një stilist flokësh që në fakt kujdeset për pamjen e saj dhe të lërë të qetë dollapin e kostumit të Shannon.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.