Shannon Beador arrestohet për BDI, goditi dhe ik pas përplasjes në një shtëpi të rastësishme

Klea

Shannon Beador arrestohet për BDI, goditi dhe ik pas përplasjes në një shtëpi të rastësishme

Shannon Beador Arrestohet për BDI, goditi dhe ik pas përplasjes në një shtëpi të rastësishme

Shannon Beador u arrestua për BDI dhe u vra të shtunën mbrëma – pas një incidenti ku ajo dyshohet se kishte kontaktuar me një shtëpi në Newport Beach, Kaliforni.

Shannon Beador

Pas përplasjes me një banesë në zonën e banimit, Amvise të vërteta të Orange County ylli u përpoq të largohej nga vendi i ngjarjes. Megjithatë, ajo shpejt ndaloi automjetin e saj në mes të rrugës, duke dalë me qenin e saj në tërheqje, siç raportohet nga TMZ të hënën në mëngjes.

Shannon Beador

Shannon Beador thuhet se rifilloi udhëtimin e saj në rrugë vetëm për t’u ndalur përsëri befas, këtë herë duke e lënë automjetin e saj të parkuar në mes të rrugës ndërsa po dilte me qenin e saj.

Policia mbërriti në vendngjarje për të gjetur yllin e realitetit televiziv duke u përpjekur ta luante incidentin si një shëtitje të rastësishme. Megjithatë, oficerët e dalluan shpejt gjendjen e saj të dehur dhe vazhduan ta arrestonin.

Shannon Beador

Një zëdhënës i Departamentit të Policisë së Newport Beach e konfirmoi këtë Shannon Beador u përball me dy akuza për kundërvajtje – një për goditje me vrap dhe një tjetër për drejtim mjeti nën ndikimin e alkoolit. Gjithashtu, automjeti i saj u sekuestrua pasi u bë pjesë e rëndësishme e hetimeve në vazhdim.

Ajo mori citate dhe më pas u lirua pa u vendosur asnjë lidhje.

Shannon Beador

Muajt ​​e mëparshëm kanë qenë vërtet të trazuar për themeluesin e Real për Realndërsa ajo lundron pasojat emocionale të përfundimit të marrëdhënies së saj 3-vjeçare e gjysmë me John Janssen.

Siç raportohet, një i dehur Shannon u dëbua nga një lokal në korrik pas një sherri të ashpër verbal me vajzën e John Janssen.

Shannon Beador

Shannon dhe Gjoni dukej se i lanë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre, duke u bashkuar për një darkë të përzemërt. Megjithatë, mbetet e paqartë nëse fotot Shannon të postuara në Instagram ishin nga nata e mosmarrëveshjes ose të kapura në ditët në vijim.

Shannon Beador

Në një episod të fundit të Real Housewives of Orange County, e Shannon-it bashkë-yll, Gina Kirschenheitershprehu besimin se Shannon mund të përfitojë nga kërkimi i ndihmës profesionale për të trajtuar konsumin e saj të alkoolit.

Shannon thotë s–t, dhe më pas ajo dëshiron të pretendojë se nuk e ka bërë atë, dhe nëse mund të thuash gjëra që janë të lëndueshme dhe as që të kujtohet se e ke thënë atë, duhet të shkosh f–king kontrollo veten rehabilitimi,” Gina Kirschenheiter thënë emocionalisht në një rrëfim.

Në sezonet e kaluara të shfaqjes, Gina e gjeti veten në pranimin e një akuze të BDI-së që Shannon u përfol më vonë. Fillimisht, Shannon ndërhyri, duke shfrytëzuar lidhjet e saj me Prokurorin e Qarkut Orange për të parandaluar e Gina arrestimi, një favor që që atëherë është bërë një temë e përsëritur në e Shannon-it narrative.

Gina Kirschenheiter - RHOC

Megjithatë, dinamika mori një kthesë më të errët kohët e fundit kur Shannon la të kuptohej që ndërhyrja e saj kishte kursyer e Gina fëmijët nga ndërhyrja nga Shërbimet e Mbrojtjes së Fëmijëve pas incidentit të BDI-së – një pretendim që ajo e pohoi fuqishëm pavarësisht nga pasojat e konsiderueshme. Dhe duke i shtuar benzinë ​​zjarrit, kur sfidohet për këtë pretendim, Shannon e refuzoi me forcë të kishte bërë një deklaratë të tillë, duke thelluar përçarjen mes zonjave.