Shannon Beador adreson fundin e luftimeve të saj në martesë dhe marrëdhënie

Klea

Shannon Beador adreson fundin e luftimeve të saj në martesë dhe marrëdhënie

Ylli i Real Housewives of Orange County Shannon Beador e gjeti veten duke drejtuar autobusin e luftës këtë vit. Jo vetëm që i dashuri i saj, John Janssen, i dha fund lidhjes së tyre. Por më pas ai filloi të takohej me Alumin RHOC, Alexis Bellino. Tashmë kishte muhabet se Alexis mund të mbajë përsëri një portokall për sezonin 18.

Dhe të mos harrojmë se Shannon u arrestua për BDI pasi hyri në një shtëpi. Ajo duhet të ndjekë klasat e alkoolit dhe të kryejë 40 orë shërbim në komunitet.

Si ndikoi të qenit pjesë e RHOC në martesën e Shannon me David Beador

Shannon iu bashkua producentit Alex Baskin për podcastin Hot Mic të Bravo për të diskutuar martesën e saj me David Beador. Ky podcast është i disponueshëm për një abonim 3,99 dollarë në muaj. “13 tetori 2013 ishte dita ime e parë e xhirimeve. Dhe të nesërmen, Davidi u nis në një udhëtim me një grup në të cilin ishte. Dhe ai filloi një lidhje që të nesërmen, “shpjegoi Shannon. “Po atëherë?” pyeti Aleksi.

“Dhe nuk e kisha idenë. Po, dhe ndërsa egoja e tij rritej dhe ndërsa filloi të humbiste peshë, mendova se ishte për shkak se egoja e tij po bëhej më e madhe, që ai do të dilte tani në televizion. Dhe mbaj mend që pyeta Tamrën [Judge] për këtë, ashtu si bëri Simoni [Barney] befas bëhesh kokëfortë kështu?” komentoi Shannon. “Dhe unë isha kaq budalla. Nuk e kisha idenë.” Ndërkohë, unë kam ende kujtime të Davidit duke qarë mbi Shanon në një arkivol të rremë gjatë asaj martese.

“Por a mendoni se një pjesë e arsyes që ju tërhoqët të bënit shfaqjen në radhë të parë është se mund të kishit ndjerë se martesa juaj nuk ishte në një vend të mirë, apo jo?” pyeti Aleksi. “Epo, jo. Po, e dija që Davidi nuk kalonte kohë me mua dhe mendova, kjo është mënyra ime e të menduarit të prapambetur. Mendova se nëse do ta shikonte shfaqjen dhe do të shihte sa pak kohë kalonte me mua, do të bënte më shumë përpjekje,” shpjegoi Shannon. Oof.

“Ashtu si shumica e njerëzve do të thoshin, ‘Unë nuk dua të shkatërroj martesën time dhe të jem në shfaqje,” po mendoja, ‘Oh, ndoshta ai mund të mësojë diçka prej saj’.

A do ta kishte lënë Shanon më herët Davidin?

Pastaj Alex pyeti se si RHOC ndryshoi jetën e Shannon në fillim. Dhe ajo pati një përgjigje interesante. “Mendoj se mund ta kisha bërë ndryshe nëse nuk do të isha në emision pas zbulimit të lidhjes. Mendoj se do ta kisha lënë martesën menjëherë”, ka thënë ajo. “Por një pjesë e imja, ju e dini, unë po punoja për martesën për sezonin tim të parë dhe gjithçka ishte false me të. Dua të them, unë kam luftuar për këtë martesë gjatë gjithë sezonit, kështu që do të vazhdoj të luftoj.” Shannon shtoi, “Unë nuk … Nuk e di se do të kisha vazhduar luftën nëse nuk do të isha në shfaqje.”