Kim Kardashian

Klea

Shanna Moakler akuzon Kim Kardashian se po përpiqet të lidhet me Travis Barker

Shanna Moakler akuzon Kim Kardashian se po përpiqet të lidhet me Travis Barker

Shanna Moakler pretendon se ish-bashkëshorti i saj, Travis Barkerplanifikoi një takim seksual me Kim Kardashian.

Ish-ylli i realitetit shpjegoi se një person anonim i dërgoi mesazhe mesazheve të saj të supozuara mes bateristit të Blink-182 dhe motrës së gruas së tij aktuale, në episodin e të mërkurës të podcast-it të saj, “Dumb Blonde”.

Kim Kardashian

“Ata po përpiqeshin të takoheshin në shtëpinë e motrës së saj për të f-k,” pohoi alumi “Meet the Barkers” në mesazhet e zbuluara.

“Doja që kjo marrëdhënie të funksiononte. Isha shumë e dashuruar me të”, tha ajo.

Ajo ka shtuar se ka treguar Barker mesazhet, të cilat ai i “fshiu me shpejtësi”.

Travis Barker

Moakler, 48, pohoi – “[He] tha: “Unë nuk shoh asgjë.”

Ajo gjithashtu ka pohuar se ka telefonuar Kardashian43, për t’u përballur me të për mesazhet.

“Ajo thjesht më tha: ‘Nuk më pëlqejnë djemtë e bardhë'” Moakler kujtohet. “Unë isha sikur, ‘Do të ndeshesh me këdo që të bëhet i famshëm.’ … Travis dhe kurrë nuk u shërova vërtet nga kjo. U ndjeva budalla.”

Moakler dhe Barker ndajnë së bashku dy fëmijë, Landon, 20 vjeç dhe Alabama, 18 vjeç. Ish-dyshja televizive e realitetit u nda në vitin 2008. Moakler Gjithashtu ndan një vajzë 24-vjeçare, Atiana, me ish, Oscar De La Hoya.

Shanna Moakler

Ylli i rokut ka mohuar disa herë të gjitha akuzat për afera që kanë të bëjnë me personalitetin e “Kardashians”.

Barker i tha Los Angeles Times – “Ju u jepni njerëzve pak informacion dhe ata mendojnë se e kanë zgjidhur misterin e ‘kjo është arsyeja pse ata po luftojnë’. Është thjesht kaq qesharake.”

Ai shtoi: “Është si,”e Kourtney-t Tifozët janë të shqetësuar për Travis. Ai është një femëror.’ Ndaloje.”

Kim Kardashian

Kim Kardashian i etiketoi thashethemet një “narrativë të rreme”.

Rokeri së fundmi ka mirëpritur një djalë, Rocky, me gruan e tij, Kourtney Kardashian.

Moakler quajtur Kardashian familja “e neveritshme”, duke shtuar se ajo “e hoqi veten” nga klani në mënyrë që “ata të mos mund të lidheshin me fëmijët e mi për shkak të urrejtjes”.

“Shkoni bëni atë që ju duhet të bëni djema dhe kur të jeni gati, unë do të jem këtu duke ju dashur pa kushte,” tha ish-Miss New York për fëmijët e saj. “Dhe unë do të jem këtu si nëna jote dhe do të pres. Dhe kjo është ajo që bëra.”

Shanna Moakler

Moakler pretenduar se Barker e largoi atë nga fëmijët e saj dhe i lejoi ata të “dashuroheshin” nga pasuria e muzikantit dhe gruas së tij të famshme. Ajo vuri në dukje se nuk mund të përballojë të njëjtin luks.

“Ata po u blejnë Prada, po u blejnë dhurata, do të shkojnë në këto ngjarje dhe po takojnë Kanye. [West] dhe, ju e dini, të gjitha këto gjëra të mëdha, “tha ajo.