RHONJ Reunion

Klea

Shakeup i aktorëve të 'RHONJ' është në punë mes grindjeve të shumta!

Shakeup i aktorëve të 'RHONJ' është në punë mes grindjeve të shumta!

Sezoni i fundit i Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit thuhet se ka parë një rënie të ndjeshme në shikueshmëri, me episodin e tretë që regjistroi vlerësimet më të ulëta në historinë e shfaqjes, duke tërhequr vetëm 0.699 milionë shikues.

RHONJ

Mes kësaj rënieje, janë shfaqur bisedime për një rifillim të mundshëm të shfaqjes për shkak të vlerësimeve të ulëta dhe ndarjes së dukshme mes aktorëve, të karakterizuar nga fraksione të dallueshme të quajtura “Ekipi Melisa” dhe “Ekipi Tereza” mes turpërimit të vazhdueshëm mes yjeve të spektaklit.

Një burim i afërt me produksionin i zbuloi Dielli i SHBA se anëtarët e kastit po ia atribuojnë vlerësimet e dobëta dhe të ardhmen e pasigurt të shfaqjes marrëdhënies së tensionuar mes Teresa Giudice dhe Melissa Gorgady nga amvisat origjinale.

Melissa Gorga

“Duket sikur kasti fajëson pjesërisht Tereza dhe e Melisës grindje për vlerësimet e dobëta dhe të ardhmen e pasigurt,” zbuloi burimi i brendshëm, duke vënë në dukje se përçarja midis dy OG-ve ka qenë një pikë qendrore e interesit të fansave që nga ajo kohë. Melisa iu bashkua shfaqjes në sezonin e tretë.

Pavarësisht historisë së tyre të gjatë në shfaqje, Tereza52, dhe Melisa45, thuhet se nuk flasin dhe kanë zgjedhur të mos e njohin njëri-tjetrin.

Melissa Gorga

Producentët kanë zgjedhur të mos e shfaqin grindjen e tyre si histori këtë sezon, duke e zhvendosur fokusin në dinamikat e tjera ndërpersonale midis anëtarëve të kastit.

Zhvillimet e fundit kanë hedhur dritë edhe mbi ribashkimin e ardhshëm, me raporte që tregojnë se nuk do të ketë një format tradicional të ribashkimit ku aktorët mblidhen në një dhomë.

Ribashkim RHONJ

Sipas një burimi, ky vendim është marrë për shkak të mungesës së zgjidhjes së konflikteve të sezonit, veçanërisht pas asaj që premton të jetë një episod final “dramatik”.

Përfundimi i sezonit, i cili ende nuk është planifikuar të transmetohet, do të shfaqë një darkë të gjithanshme në Rails Steakhouse në Towaco, NJ, siç ngacmohet në një pamje paraprake të lëshuar.

Ribashkim RHONJ

Në një skenë, anëtar i kastit Dolores Katania është përshkruar i ulur vetëm në tavolinë mes xhamit të thyer të shpërndarë nëpër dysheme.

Duke folur për pasigurinë rreth ribashkimit dhe të ardhmen e shfaqjes, burimi zbuloi se anëtarët e kastit janë “në errësirë” për atë që ka përpara.

Dolores Katania

“Është ende shumë herët për të ditur për sezonin e 15-të, por të gjithë nuk e kanë idenë,” shtoi burimi i brendshëm, duke theksuar ndjenjën e përhapur të pasigurisë midis kastit.

Për më tepër, janë ngritur shqetësime për rrjedhjet nga kasti në faqet e fansave në mediat sociale, duke nxitur një kontroll të shtuar nga drejtuesit e rrjetit dhe duke nxitur një atmosferë kujdesi midis anëtarëve të kastit.

Dolores Katania

Ndërkohë që tensionet vazhdojnë të ziejnë mes RHONJ të hedhura, duket se ka pak shpresë për pajtim ndërmjet Tereza dhe Melisa.

Të dyja gratë e kanë pranuar publikisht se marrëdhënia e tyre është përtej riparimit, me e Melisës burri, Joeduke dënuar te Terezes sjelljen si “të neveritshme” dhe etiketimin e saj si “një qenie njerëzore e sëmurë” në përgjigje të komenteve të saj të fundit për grindjen e tyre.

Melissa Gorga

Me të ardhmen e RHONJ Adhuruesit presin me padurim zhvillimet dhe shpresojnë për një zgjidhje të dramës së vazhdueshme mes yjeve të serialit.

RHONJ vjen të dielave në Bravo.