Sezoni 9 i Mesdheut poshtë Deck: Kush është Joe Bradley?

Klea

Sezoni 9 i Mesdheut poshtë Deck: Kush është Joe Bradley?

Mendoni se çfarë banorët e mi të tokës? Bravo e gjetën veten një tjetër Joe Bradley. Tani për tani, ne e kemi marrë tashmë Joe # 1 në South Hospitality. Sa i përket Joe #2, ai do të jetë skuadra jonë e fundit e egër që do të shfaqet Poshtë Deck Mesdheut Sezoni 9.

Edhe pse kanë të njëjtin emër, këta dy Joe janë shumë të ndryshëm. Njëri kishte një i supozuar fluturon me Luann de Lesseps dhe ai punon në tokë të thatë. Tjetri aktualisht po prezantohet si një jaht i vetëm dhe i gatshëm për t'u përzier, i cili duket qartë se punon mbi ujërat ndërkombëtare. Edhe pse, nëse jam i sinqertë, ky Xho mund të jetë gjithashtu një ndeshje për konteshën tonë një ditë, pasi ai mund ta ndihmojë për ta shpëtuar atë nga çdo përplasje e ardhshme me piratët.

Meqenëse tashmë dimë shumë për Joe #1, le të zhytemi tani në detajet në Joe #2. Kush është ky Joe? A do të sjellë ai nxehtësinë, apo do të qëndrojë jashtë zjarreve në sezonin 9 të BDM?

Përvoja e punës së Joe

Sipas Joe's Bravo bio, ai do të vijë në bord me tre vjet përvojë në industrinë e jahteve. Tani, ai po e shton më tej rezymenë e tij, duke sjellë ekspertizën e tij në jahtin motorik Mustique të Below Deck Med. Sa i përket aftësive të tij, faqja e tij në Instagram krenohet me shumë imazhe nga jeta e jahteve, disa prej të cilave janë shumë të fundit. Ai ka gjithashtu disa imazhe të zhytjes së tij në skuba, skijimit me avion dhe shëtitjeve të sërfit, duke treguar se ai gërmon të gjitha gjërat që lidhen me ujin.

Oh. Joe gjithashtu gërmon duke i lënë butonat e sipërm të zhbërë. Kjo është, kur ai ka veshur një këmishë fare. Abs-et janë budallenj, shkruajta, duke uruar që të mitë të mos ishin aq të fshehura, ndryshe nga Joe.

Duke vazhduar më tej, kur rrjeti e pyeti këtë deckie për historinë e tij më të egër të charterit ndonjëherë, Joe u përgjigj: “Kishte një përplasje Catamaran në Itali. Një katamaran i madh humbi fuqinë dhe u përplas me të gjitha varkat.” Po. Por hej, të paktën ai e fitoi këtë përvojë, dhe më mirë mund të mendojë shpejt nëse një fatkeqësi si kjo do të lindte përsëri.

Duke folur për fatkeqësitë, Joe kishte gjithashtu të paktën një përvojë të përafërt me një mysafir të tmerrshëm charter. Kur u pyet për bakshishin më të vogël që ai ka marrë ndonjëherë në karrierën e tij të jahteve, Joe u përgjigj: “Kisha një djalë në bord, i cili zotëronte një kompani paketimi arrash dhe mora një pako me arra. Nuk ishin as të kripura.”

Ata bastardë.

Fakte zbavitëse nga fleta e preferencave të Joe

Sa herë që fillon një sezon i ri në Bravo, rrjeti prezanton shkurtimisht anëtarët e tij të fundit të ekuipazhit para masave. Pasi çdo yll i ri plotëson fletët e tyre të ngjashme me preferencat, këto fakte të rastësishme për çdo të sapoardhur shfaqen në internet. Sa i përket përgjigjeve të Xhoit, këto janë aspektet kryesore të ofruara, duke detajuar jo vetëm vendlindjen e tij, por edhe gjërat që e bëjnë atë më të lumturin në këtë jetë.

Kjo kuvertë e re vjen nga Alicante, Spanjë. I lindur më 18 mars, Joe është një Peshq. Kjo nuk do të thotë asgjë për mua. Por, nëse i përkisni shenjave të zodiakut, lëreni këtë fakt të vogël të udhëheqë proceset tuaja të të menduarit mbi atë që Joe mund të sjellë në kuvertë, ose këtë seri në përgjithësi.

Nëse po pyesni veten se çfarë pëlqen Joe, ai ka renditur disa gjëra që e bëjnë atë të thotë yasssss. Këto pëlqime përfshijnë “Ngjitje në shkëmb, karting, motoçikleta, frikë nga perëndimi i diellit, vallëzim, luajtje në kitarë, piano dhe not”. Përveç aftësive të tij në kitarë, Joe i bie edhe pianos dhe madje mund të “flet rrjedhshëm spanjisht”. Nëse shfaqen ditë me shi, duke i bërë të ftuarit të kërkojnë një shfaqje tjetër talentesh të drejtuar nga anëtarët e ekuipazhit, këto aftësi do të jenë të dobishme në Sezonin 9 të BDM.

Mos shfaqja përkrah Joe këtë sezon është një gjë më shumë që e bën atë vërtet të lumtur. Dhe kjo përgjigje e tij është e lezetshme. “Gruaja më e bukur, e sjellshme dhe më e fuqishme që kjo botë ka për të ofruar … nëna ime,” shpërtheu Xho.

Shpresoj që një ditë fëmijët e mi të flasin për mua kështu. Me këta mbiemra të saktë të dhënë.

Çfarë ngacmon shikimi i fshehtë për Xhoin

Oh, Joe. Në shikimin e fshehtë të Sezonit 9 të Below Deck Med që sapo ra, Joe duket të jetë paksa lojtar. Së pari, zëri i një gruaje njofton “Joe, më pëlqen atmosfera e tij”. Pas kësaj, ai është parë në pjesën e pasme të një taksie, duke u ndeshur me Elena Dubaich.

Pas këtij sesioni të vogël PDA, Joe thotë se veprimet e tij “nuk quhen hoe-ing”, ato quhen “joe-ing”. Më pas ai qesh me shpjeguesin e tij të vogël, ndërsa vazhdon të punojë në kuvertë. Disa klipe më vonë, ai shfaqet përsëri, duke i thënë dikujt jashtë ekranit të “harrojë të dashurin”. Skena më pas pret tek ai dhe Elena, të veshur me veshje të ngjashme të frymëzuara nga vitet 80, duke u dukur bukur në sinkron.

Por më pas, gjatë natës së pushimit të një ekuipazhi, ndërsa të dy po kërcejnë, Xho pyet Elenën “A jam unë Keni yt?” Ajo përgjigjet “Po”, por më pas kalon në skenën tjetër, ku zbërthehet kjo udhëtim me varkë. Në këtë, Elena flet me Bri Muller, mikeshën e saj, duke thënë se Joe është e saja. Në këtë rast, kamerat u shndërruan në një skenë me vaskë të nxehtë me avull, të ftuar me Bri dhe Joe.

“Unë jam një gjemba. Dhe më vjen keq, “i thotë më vonë Joe Elenës. Megjithatë ajo nuk është këtu për këtë. Megjithatë, duke ditur se si funksionon ky serial, ajo mund të zgjedhë të falë dhe të harrojë. Megjithatë, për këtë, jam i lumtur që gabohem.