Sezoni 9 i Mesdheut Poshtë Deck: Kush është i ri Stew Bri Muller?

Klea

Sezoni 9 i Mesdheut Poshtë Deck: Kush është i ri Stew Bri Muller?

Bri Muller po i bashkohet kastit të Poshtë Deck Mesdheut Sezoni 9 si zierje. Ajo po vjen në bord me përvojë dhe me zjarr. Ajo është gjithashtu karta ime wild për këtë sezon. Për të qenë plotësisht i qartë, thjesht nuk mund të them nëse Bri do t'i mbijetojë apo jo të gjithë kësaj gare.

Tashmë po shoh disa modifikime të përafërta të kohës së saj të kaluar në jahtin motorik Mustique. Thënë kështu, ndoshta redaktorët sapo i hodhën Bri një kockë të ndyrë në redaktimet e tyre të fshehta. Për shkak të sezonit 8 mjaft toksik, BDM u bë e vështirë për t'u parë, kështu që kjo ekskluzivitet tani ka një rrugë të gjatë për të bërë për të tërhequr shikuesit e saj. Drama ndihmon, prandaj, unë do ta shkurtoj Bri-në këtu, tani për tani.

Ndërsa të gjithë presim të shohim se si do të shkojë Bri, le të bëjmë pyetje që nuk janë aq të vështira për t'u përgjigjur. Të tilla si, kush është kjo zierje në Below Deck Med? Dhe pse zorra ime po më thotë akoma se Bri mund të jetë jahti që duhet t'i mbajmë sytë gjatë sezonit 9?

Përvojë pune e Bri

Sipas biografisë së saj Bravo, Bri vjen në bord me tre vjet përvojë në jaht. Megjithatë, flamujt e mi të kuq po valëviten edhe një herë, sepse nga e gjithë kjo ekuipazh, Bri është e vetmja që nuk ka një kokë të bashkangjitur në seksionin e saj.

Thënë kjo, ajo nuk është e gjelbër, gjë që është një pozitive e madhe për ekuipazhin e saj. Para se të mbërrinte në këtë serial, Bravo i kërkoi Bri-së të kujtonte një nga historitë e saj më të çmendura të të ftuarve deri më tani. Megjithatë, ashtu siç mundi vetëm një profesioniste e matur dhe me përvojë, ajo refuzoi të hiqte dorë nga një përgjigje e plotë.

“Kaq shumë gjëra të çmendura kanë ndodhur sa që historitë e çmendura për njerëzit e tjerë janë thjesht dukuri normale të përditshme për mua. Ndoshta do të përfundoja me një padi nëse do të më duhej t'ju tregoja, “ngacmoi ajo.

Megjithatë, ajo nuk u lëkund kur u pyet për vendet e saj të preferuara për të punuar si jahti. “Në statut, vendi im i preferuar kanë qenë Ishujt e Virgjër të SHBA dhe Ishujt e Virgjër Britanikë. Më duhej të notoja me delfinët dhe snorkelin në kohën time të lirë… një ëndërr e mirëfilltë”, tha Bri.

Duke e bërë të qartë se ajo nuk është e huaj për këtë industri, Bri gjithashtu u tall me këmbët e saj në det dhe se si këmbët e saj tokësore kërkojnë pak kohë për t'u rregulluar pas përfundimit të çdo sezoni charter. “Besojeni apo jo, por sëmundja e tokës është një gjë pasi keni kaluar shumë kohë në një jaht. Bota juaj lëkundet për mbase tre ditë pasi të keni zbritur nga varka,” tha kjo zierje e re Bravo.

Fakte zbavitëse nga fleta e preferencave të Bri

Përpara se ajo t'i kushtojë vëmendje erës dhe të shfaqet në ekranet tona televizive, Bri plotësoi një lloj fletë preferencash për rrjetin. Në këtë, ne të gjithë mund të marrim një vështrim më të mirë se kush mund të jetë Bri, si në transmetim ashtu edhe jashtë saj. E dua këtë për ne.

Me prejardhje nga Port Elizabeth, Afrika e Jugut, Bri ka lindur më 22 prill. Kjo e bën atë një Dem, i cili, po ashtu. Me sa duket, ne jemi një bandë ole kokëfortë. Për këtë, unë them, “nuh uh” dhe “heshtin”, sepse e vërteta është se ne thjesht duam me zë të lartë që të tjerët të dinë se si kemi të ngjarë të kemi të drejtë, në çdo situatë të vetme.

Për sa i përket asaj që Bri pëlqen të bëjë kur nuk qëndron në këmbë, ajo shkroi “Gjithçka që përfshin futjen në ujë, të tilla si snorkeling, zhytje në skuba, tubacione, zbritje në rrëshqitje dhe kërcim nga kuverta e diellit”. Nëse më pyet mua atëherë, Bri's gjeti karrierën e saj perfekte.

Megjithatë, nëse Sezoni 9 i BDM-së e bën atë të urrejë të gjithë këtë industri, ajo ka aftësi të tjera që do ta ndihmojnë për ta arritur atë. “Kam bërë një kurs për manikyr dhe pedikyr, por nuk e kam marrë kurrë certifikatën për shkak të mungesës së kohës përpara se të bëja jaht përsëri. Megjithatë, unë mund të bëj thonjtë”, zbuloi Bri.

Në faqen e saj në Instagram, postimet e Bri-së janë të mbushura kryesisht me udhëtimet e saj dhe kohën e kaluar me miq të shkëlqyer. “Duke ndjekur verën për pjesën tjetër të jetës sime,” shkroi ajo në një, duke treguar më tej se aty ku ka një biletë avioni, ajo është brenda. Megjithatë, shpresojmë se një biletë avioni nuk do të arrijë për të nëpërmjet një dalje të hershme në BDM.

Çfarë ngacmon vështrimi i fshehtë për Bri

Në një vështrim të fshehtë për Sezonin 9 të Below Deck Med, Bri fillimisht shfaqet duke ecur në jaht, i veshur për rehati. Ajo nuk shfaqet më derisa të lindë një dramë e vogël për vajzat. Jo tronditëse, kjo dramë përfshin një burrë. Asnjë njeri nuk ia vlen të luftosh, pëshpërita me zë të lartë në zbrazëti.

Megjithatë, Bri's është ulur në kokat e Elena Dubaich. Këtu, shoku i saj i zierjes është shtrirë, duke i shpjeguar Bri se ajo “e kishte bërë të qartë se” ajo “ishte e interesuar për Joe”. Me këtë, kamerat e prenë Bri në një rrëfim. Ajo është duke buzëqeshur, por ajo thotë vetëm “Mm-hmm”.

Më pas, Bri's u pa përsëri, duke folur me kapitenin Sandy Yawn. “Ajo nuk i ka bërë qëllimisht kabinat,” i zbulon Bri shefit të saj, pikërisht përpara se gjërat të kalojnë në Bri, tani duke punuar e vetme në dhomën e lavanderi. Megjithatë, Elena hyn dhe i afrohet Brit duke i thënë: “Mungesa jote e eksperiencës tregon”.

Bri më pas prishet, por drama vazhdon. “Nëse do të vazhdosh të më shtysh, unë do të shpërthej,” i thotë ajo më vonë Elenës. Më pas shfaqet Aesha Scott, duke qarë në bankën e të akuzuarve, e stresuar qartë për kohën e kaluar në sezonin 9 të BDM.