Sezoni 9 i Below Deck Med: Pse Bri shkoi pas Joe

Klea

Sezoni 9 i Below Deck Med: Pse Bri shkoi pas Joe

Në bord Poshtë Deck Mesdheut Sezoni 9, deckhand Joe Bradley ka rënë në sy të dy gjellëve të Aesha Scott. Ai është një lojtar, dhe deri më tani, të dy Bri Muller dhe Elena Dubaich janë duke luajtur. Duke e bërë edhe më të ndërlikuar këtë situatë të vogël, këto dy zonja tashmë janë në mosmarrëveshje. Kjo sepse Bri është jeshile dhe Elena është e lodhur.

Sa i përket flirteve të tyre me Xhoin, Elena ka theksuar se “nuk do ta nxirrte Joe nga shtrati”. Këta të dy gjithashtu flirtojnë hapur me njëri-tjetrin, ndonjëherë edhe kur Bri është afër. Por tani, është radha e Bri të përpiqet të marrë pjesë në këtë veprim. Sepse me sa duket, zgjedhjet këtë sezon në Below Deck Med janë të pakta.

Below Deck Med’s Bri po vjen i nxehtë

Gjatë episodit 4, Joe u përpoq të ishte qesharake, duke e pyetur Bri nëse ajo do të “thithte Nathan-in [Gallagher] d*ck.” Pasi mendoi për disa rrahje, me gjasë duke paraqitur Xhoin duke flirtuar me Elenën nga ana tjetër, Bri më në fund përgjigjet, duke thënë “Unë do të merrja tuajat”. Joe është i tronditur dhe ky episod përfundon, pikërisht përpara se ndonjë përgjigje e vërtetë të fillojë të bjerë nga buzët e ngrira të Joe. Por hej, të paktën flirtet e Bri më në fund hynë në këtë bisedë të vogël të çrregullt.

Ndërsa shfaqej në Watch What Happens Live direkt pas transmetimit të këtij episodi, prezantuesi Andy Cohen solli këtë lëvizje të guximshme të Bri. Pyetja e tij ishte e thjeshtë, duke pyetur thjesht “Çfarë të shtyu të dëshironte të bësh një shfaqje për Joe sonte?” Në fillim, Bri qeshi, duke thënë “Nuk e di”. Por më pas, ajo e dinte.

“Normalisht, sapo të pi pak tekila, nuk jam aq i turpshëm. Pra, po. Unë isha në trenin Tequila. E kisha atë besim tek unë”, tha më tej ajo me shaka.

Me këtë, Andy u kthye drejt Gael Cameron, i cili ishte ulur pranë Bri në WWHL. Si një deckhand, Gael punon ngushtë me Joe. Prandaj, Andi donte të dinte për marrjen e Gaelit, duke e pyetur atë se cilës prej këtyre zonjave Joe dukej se po i afrohej më shumë. Midis Bri dhe Elenës, Gael zgjodhi Bri, sepse “përsa i përket personalitetit”, ata janë shumë të ngjashëm.

Kapeni këtë shëtitje me varkë në spirale të mëtejshme poshtë në Below Deck Mediterranean çdo të hënë në orën 9/8c në Bravo.