Sezoni 8 i Summer House, Pamja paraprake e Episodit 9

Klea

Sezoni 8 i Summer House, Pamja paraprake e Episodit 9

Shtëpi verore po kalon një sezon solid deri më tani, dhe ne nuk jemi as në fund të vërtetë të fejesës së prishur të Carl Radke dhe Lindsay Hubbard. Të rinjtë i dhanë grupit një erëz shumë të nevojshme, veçanërisht West Wilson. West e goditi me Ciara Miller në një mënyrë freskuese dhe ka qenë argëtuese për t'u parë.

Pas një fundjave larg Hamptons, West është kthyer në episodin e ardhshëm për të flirtuar me Ciarën dhe për të na bërë të gjithë të skuqemi. Gjithashtu, Gabi Preskod kthehet pas një pauze të shkurtër dhe është gati të gjuajë burra me Danielle Olivera në krah të saj.

West dhe Gabby vijnë të nxehtë

Në ngacmimin e Bravo për episodin e ardhshëm, West i çon Ciara dhe Paige DeSorbo në shtëpinë e Hamptons për fundjavë (disi kundër vullnetit të tij). Ai nuk ka turp të pranojë se FOMO ishte i fortë, por West ishte i lumtur kur dëgjoi se edhe Ciarës i mungonte prania e tij. “Kjo është e bukur,” tha West pasi ngriti nofullën nga dyshemeja.

Gabby dhe Danielle udhëtuan me makinë së bashku dhe komplotuan mashtrimet e tyre të fundjavës. “Tani jam kthyer dhe duhet të futem në një rrëmujë,” shpalli Gabby. Lëreni të shqyejë, vajzë. Ajo gjithashtu tregoi se motra e saj ka një të dashur, dhe është “shkatërruar [her] jeta.” Gabby është gjithashtu një prani freskuese për t'u kthyer në shtëpi kur ajo nuk është në mes të kaosit të Carl dhe Lindsay.

Kyle Cooke ishte gjithashtu i ngazëllyer që kishte shokun e tij të ri West në shtëpi. Ai u hodh në West për t'i dhënë atij një përqafim të plotë të arushit kur hyri. “Pak rrjedhje gjaku,” tha Kyle me shaka kur Lindsay e pyeti nëse përqafimi i dha një zemërim. Vera duhet të jetë argëtuese dhe kjo ekuipazh po ndjek detyrën.

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c në Bravo.