Sezoni 8 i Shtëpisë Verore Ribashkimi duket i renditur

Klea

Sezoni 8 i Shtëpisë Verore Ribashkimi duket i renditur

Shtëpi verore Kastet sollën lojën e tyre A për Sezonin 8, dhe kjo përfshin pamjet e tyre të ribashkimit. Në një sezon që ishte (freskues) i fokusuar në fuqinë e vajzave, zonjat i thanë BravoTV se donin të visheshin si perëndesha. Të gjithë duken shkëlqyeshëm, dhe kasti në tërësi gjithashtu merr pikë shtesë për t'u veshur në mënyrë kohezive. Është ndoshta ribashkimi i Shtëpisë Verore të veshur më mirë ndonjëherë. Por disa dallohen më shumë se të tjerët. Këtu është renditja jonë nga më e keqja tek më e mira.

Mos harroni, kjo renditje është thjesht subjektive. Vera duhet të jetë argëtuese, dhe po ashtu duhet diskutuar për pamjet e ribashkimit!

Karl Radke

Më duket sikur Carl Radke e vesh këtë çdo ditë, veçanërisht pantallonat e bardha të ngushta. Për shkak të kësaj, nuk është një rast i veçantë ulëritës, që është një ribashkim. Carl i tha Bravo se ishte frymëzuar nga Leon Bridges dhe do ta quante këtë veshje “Këngëtarja e torturuar e Motown shkon në Hamptons”. Nuk po e shoh fare. Nuk është një veshje e keqe, thjesht jo e paharrueshme. Dhe është shumë më rastësor se të tjerët.

Danielle Olivera

Danielle Olivera tha se ishte frymëzuar nga ylli i realitetit Kourtney Kardashian. Nuk po shoh vërtet një krahasim, përveç prerjes më të shkurtër të flokëve. Danielle gjithmonë duket shkëlqyeshëm, por ky fustan lexon paksa shumë si nënë e nuses. Është gjithashtu i vetmi fustan që nuk ndihet në sinkron me të gjithë të tjerët. Shikuesit e dinë se themeluesi/CEO i aplikacionit të modës mund të bëjë më mirë.

West Wilson

Tani te ylli i njohur West Wilson. Siç kanë theksuar njerëzit më parë, ngjashmëria e West me Robin Williams është e çuditshme. Kjo veshje është e ngjashme me stilin që ka veshur shumë doppelganger-i i tij i famshëm gjatë viteve '90. Megjithatë, xhaketa në veçanti duket më pak e lirshme në modë dhe më shumë sikur është shumë e madhe në disa madhësi.

West i tha Bravo se ai u përkul në stilin e tij të ndryshëm pasi pa vlerësimin e fansave për të në internet. Megjithatë, West më vonë tha se i vjen keq për gjithçka rreth ribashkimit. Do të shohim nëse kjo përfshin pamjen e tij të ribashkimit.

Kyle Cooke

Kyle Cooke i tha Bravo se stilisti i tij e kishte qepur këtë kostum jeshil ulliri, dhe kjo duket. Veshja e tij është shumë e lëmuar. Megjithatë, është e vështirë të shikosh pas atij barbuni. Jam e sigurt që Amanda Batula do të pajtohej se është më mirë që ai ta ndërpresë atë. Ai duket shumë më mirë me flokë më të shkurtër në foton e grupit, e cila është bërë qartë në fund të regjistrimit.

Jesse Solomon

Shikuesit ranë në dashuri me Jesse Solomon, dhe dashurinë e tij me West, këtë sezon. Dhe sezoni i tij i fuqishëm fillestar vazhdon gjatë ribashkimit. Epo, të paktën përmes pamjes së ribashkimit.

Urime Jesse që fitoi i veshur më mirë mes djemve! Ky është një kostum klasik veror dhe nuk mund të gaboni me këtë. Gjithashtu, buzëqeshja e tij është një aksesor i mrekullueshëm.

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard i tha Bravo se dëshironte të ndihej rehat. Jam i sigurt se ky ribashkim ishte shumë për HubbHouse, kështu që nuk mund ta fajësoj atë që i dha përparësi kësaj. Ajo përmendi gjithashtu dëshirën për t'u dukur “klas” dhe “e përmirësuar”, gjë që do të thoja që vlen edhe. Lindsay duket e bukur dhe e sofistikuar, por nuk është aq interesante apo frymëzuese sa kryesuesit në këtë renditje.

Ciara Miller

Ja ku renditja bëhet e vështirë! Në varësi të ditës, mund të zgjedh një nga katër dukjet e mëposhtme si të veshur më mirë.

Ky është padyshim një ansambël mahnitës. Ciara Miller tha se ishte frymëzuar nga vitet '90, veçanërisht për flokët dhe grimin e saj. Ajo me siguri duket si një supermodele e asaj epoke.

Tani për tani, ne ende nuk e dimë se si funksionoi situata e Ciara dhe West. Nëse West e ka rrëmbyer çantën, ky është një fustan i shkëlqyer hakmarrjeje për t'i treguar atij se çfarë i mungon.

Paige DeSorbo

Ashtu si West, Paige DeSorbo ka një ngjashmëri të madhe me një yll të dashur të filmit. Në rastin e Paige, është Audrey Hepburn. Ky fustan i David Koma duket si një rrotullim modern i stilit të përjetshëm të Audrey-t.

Paige i tha Bravo se ishte frymëzuar nga dy aktore të tjera, Zendaya dhe Anne Hathaway. Ajo duket me klas dhe elegante, ndërkohë që tregon ende mjaft lëkurë. Dhe bizhuteritë delikate janë perfekte, siç është gjithmonë me stilin e Paige.

Megjithatë, në këtë pikë, renditja zbret në fraksione të vogla. Personalisht, rrjeta e iluzionit më bën të dridhet syri.

Gabi Preskod

Për të cituar përshëndetjen e Paige për shokun e saj, Gabby Prescod duket “E mrekullueshëm!” Fustani i hollë i Gabby-t tregon figurën e saj të pabesueshme dhe dekolteja e detajuar kornizon fytyrën e saj mahnitëse. Ajo e përshkroi pamjen ndaj Bravos si “perëndeshë greke që i jepte” “Lindja e Venusit” dhe “Botcelli-esque”. Unë do të thoja që të gjitha këto përshkrime përshtaten në mënyrë të përkryer.

Amanda Batula

Amanda i tha Bravos se do të shkonte për një atmosferë të “perëndeshës moderne”. “Unë thjesht doja të dukesha si një zonjë elegante, por e lezetshme,” shtoi ajo. Ajo absolutisht e gozhdoi atë. E bardha e shndritshme shfaqet bukur kundër lëkurës së saj të bronztë. Dhe e çara e lartë po i jep Angelina Jolie në Oscars. Amanda gjithashtu merr pikë shtesë për zgjedhjet e saj të përsosura të aksesorëve me këtë bizhuteri të trashë ari.

Harku i saj gjatë gjithë sezonit ka qenë për Amanda që ka dalë nga hija e Kyle dhe ka treguar potencialin e saj të plotë. Të jesh i veshur më së miri në ribashkim ndihet si mënyra e duhur për të mbyllur gjërat.