Sezoni 8 i Shtëpisë Verore: Carl Radke ngacmon Lindsay Hubbard 'konfliktin' që në fillim

Klea

Sezoni 8 i Shtëpisë Verore: Carl Radke ngacmon Lindsay Hubbard ‘konfliktin’ që në fillim

Shtëpi verore Fansat po presin me padurim premierën e sezonit 8 këtë të enjte. Më në fund, mund të zbulohen disa përgjigje rreth Karl Radke dhe Lindsay Hubbard ndarja.

Traileri tregonte bisedën e tensionuar, por pak më parë. Kishte një klip të Lindsay duke i bërtitur Carl-it dhe duke pyetur “Çfarë je?” Mjaft të dini se ish-çifti ishin në mosmarrëveshje, por jo ajo që nisi konfliktin.

Por tani, Carl po ngacmon se ka pasur probleme gjatë gjithë verës gjatë xhirimeve për Summer House.

Carl premton “ngritje dhe ulje” “gjatë verës”

Carl dha një intervistë ekskluzive për Decider vetëm pak para premierës së sezonit 8 të enjten.

Bravolebrity u pyet për bisedën e ndarjes së treguar në trailer dhe “Çfarë çoi në atë bisedë?”

“Mendoj se do ta shihni gjatë verës. Dëgjo, ne filluam këtë verë, javën e parë, dhe ishim atje në një konflikt. Pra, nuk ishte thjesht si në fund të verës, krejt papritur, nga askund. Do të shihni këto ulje-ngritje dhe këputjet që kishin vazhduar. Dhe unë mendoj se ju do të shihni ne të dy duke luftuar me këto çështje dhe duke u përpjekur të kuptojmë se si të ecim përpara për t’i zgjidhur ato, “shpjegoi Carl.

Ylli i Shtëpisë së Verës këmbënguli që fansat “të shikojnë plotësisht sezonin dhe ta lënë të luhet”. Carl shtoi se ai nuk mund të “dhuronte shumë” për atë që u kap në kamera gjatë verës së 2023.

“Dua të them, është e vështirë sepse edhe rishikimi i asaj pjese të trailerit – pothuajse nuk mbaja mend një pjesë të saj sepse është kaq intensive,” tha Bravolebrity. “Trupi juaj mbron veten dhe ju nuk mbani mend çdo fjalë. Por ta shikoja atë prapa ishte shumë surreale. Dhe ta shihje atë në dhomën e gjumit ishte thjesht një ndjenjë shumë e çuditshme, duke e parë atë prapa.”

Pavarësisht emocioneve, Carl është “i kënaqur që është jashtë” dhe se ai mund “të vazhdojë të ecë përpara”.

Shikoni premierën e sezonit 8 të Summer House, të enjten, 22 shkurt në orën 21:00 në Bravo.