The Traitors

Klea

Sezoni 3 i 'Tradhtarëve': Njihuni me yjet e realitetit, gati për të luajtur në kështjellën skoceze të Alan Cumming!

Sezoni 3 i 'Tradhtarëve': Njihuni me yjet e realitetit, gati për të luajtur në kështjellën skoceze të Alan Cumming!

Është periudha më e lumtur e sezonit: Kur një grup yjesh të realitetit dhe të famshëm mblidhen në një kështjellë në Skoci për të konkurruar për para. Jo nuk eshte Lojërat e urisë; është fillimi i xhirimeve për këstin e tretë të fuqisë së realitetit, Tradhtarëtdhe ka të ngjarë të jetë një nga shfaqjet më të mira që nuk keni parë.

Tom Sandoval, Ciara Millerdhe Dorinda Medley janë të vendosur të sjellin fuqinë e tyre të yjeve në sezonin e ardhshëm 3 të Tradhtarëtduke iu bashkuar një kasti personalitetesh Bravo në një konkurs me aksione të larta.

Tom Sandoval

Sandovali njohur për rolin e tij në Rregullat e Vanderpompësdo të hyjë në kështjellën e Malësisë Skoceze së bashku Ciara Miller nga Shtëpi veroregati për t'u përballur me sfidat dhe aleancat në ndjekje të një çmimi të mundshëm prej 250,000 dollarësh.

Ciara Miller

Gara e realitetit, e cila vë një grup yjesh realiteti më të mëdhenj se jeta kundër njëri-tjetrit në misione, ndërsa fsheh “tradhtarët” e fshehur, premton dramë të lartë dhe kthesa të papritura.

Sezonin e kaluar, Amvise të vërteta të Atlantës shap Parqet Fedra bëri bujë si një tradhtar i paharrueshëm – duke fituar një nominim si Ylli Femër i Vitit Critics Choice Awards Real TV.

Parqet Fedra

Bravo TV së fundmi ngacmoi formacionin e mbushur me yje për sezonin e ardhshëm Xduke përfshirë Chanel Ayan nga Amvisat e vërteta të Dubait, Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll Dolores Katania, Amvise të vërteta të Potomac shap Robyn Dixon, Ciara Miller e Shtëpi verore, Rregullat e Vanderpompës horr Tom Sandoval dhe Dorinda Medley nga Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut.

Bashkimi me ta do të jetë një përzierje eklektike personalitetesh, duke filluar nga Britney Spears' ish-burri Sam Asghari te Chrisell Stause e Shitet perëndimi i diellit, dhe Bob The Drag Queen nga RuPaul's Drag Race. Për më tepër Dylan Efron e Në tokë me Zac Efron fama, Nikki Garcia e cila mori pjesë në Diva totale dhe Duke kërcyer me yjet.

Tradhtarët

Veteranët e mbijetuar Carolyn Wiger, Jeremy Collins, “Boston” Rob Marianodhe Tony Vlachos do të hyjë gjithashtu në përleshje, krahas Kombi Bachelor yjet Gabi Uindi dhe Wells Adams, dhe Big Brother alume Britney Haynes dhe Danielle Reyes.

Tradhtarët

Me formimin e aleancave bazuar në shfaqjet e tyre origjinale, fansat mund të presin lojë strategjike dhe konkurrencë intensive.

Ndërsa entuziazmi po rritet për sezonin e ri, fansat kanë shprehur mendimet e tyre në mediat sociale, duke shprehur entuziazëm për disa anëtarë të kastit, ndërsa sugjerojnë shkëmbime. Një fans vuri në dukje, “Chanel dhe Ciara të jesh atje është e mrekullueshme”, ndërsa një tjetër parashikoi, “Dolores dhe Chanel ndoshta do të jenë në të njëjtën aleancë.”

Tradhtarët

Megjithatë, ka pasur disa kritika për të Sandovalme një shikues që sugjeroi, “Shkëmbeni Tom Sandoval me Ariana Madix dhe ne do të jemi mirë.”

Tradhtarët

Ndërsa pritja rritet për Tradhtarët sezoni i tretë, shikuesit janë gati për një tjetër udhëtim emocionues të mbushur me pezullim, aleanca dhe tradhti të papritura.

Të gjitha episodet e të gjitha stinëve të Tradhtarët po transmetohen tani në Peacock.