Sezoni 11 i Below Deck ka 'Set i ri i jahteve që përpiqen të shkatërrojnë jetë'

Klea

Sezoni 11 i Below Deck ka ‘Set i ri i jahteve që përpiqen të shkatërrojnë jetë’

Si gjithmonë kur një grup i ri ekuipazhi takohet për një sezon në Poshtë kuvertës ekskluzivitet, ka entuziazëm dhe shoqëri. Konfliktet fillojnë të shfaqen vetëm më vonë, kur situata bëhet e vështirë, ose kur dikush ka pirë shumë pije gjatë një nate jashtë ekuipazhit. Dhe duke ditur se prodhimi i kujdesit merr në casting, disa përplasje mund të jenë të paramenduara.

Sezoni 11 sapo u shfaq premierë, kështu që gjërat brenda ekuipazhit janë aq të mira sa ka të ngjarë të jenë ndonjëherë. Shefi i gatimit të rikthyer Fraser Olender dhe kapiteni i Below Deck Adventure, Kerry Titheradge, ngacmuan dramën e ardhshme brenda kastit gjatë një interviste të fundit për të mbyllur sezonin e ri.

Fraser Olender ngacmon “disa telashe” përpara

Yjet e Below Deck folën ekskluzivisht për Extra! për atë që pritet brenda grupit këtë sezon. Fansat do të kujtojnë se sa të vështirë ka pasur Fraser në sezonin 10 duke u marrë me Camille Lamb dhe Alissa Humber.

Dhe kjo herë nuk është ndryshe pasi “një grup krejtësisht i ri jahtesh që përpiqen të na shkatërrojnë jetën,” ngacmoi Fraser për sfidat e të qenit në një pozicion drejtues.

“Po bëj shaka,” vazhdoi ai. “Ne kemi një ekip fenomenal këtë vit, por, e dini, nuk është argëtuese nëse gjithçka shkon mirë dhe nëse na bashkojnë me njerëzit që e dinë se do t’i duam, kështu që sigurisht që kemi disa telashe.”

Tashmë është ngacmuar se do të ketë më shumë shkarkime këtë sezon, në krahasim me sezonin e mëparshëm.

“Gjithmonë do të ketë disa lot dhe gjithmonë do të ketë disa njerëz që do të lirohen dhe do të largohen”, shtoi Fraser.

Një gjë është e sigurt, shefi merak ka një marrëdhënie të shkëlqyer pune me kapitenin e ri.

“Do të shihni një dinamikë mes nesh të dyve… Ne shkojmë shumë mirë, klikojmë”, zbuloi kapiteni Kerry.

Fraser konfirmoi ndjenjën. Ai tha, “Në fund të fundit, Kerry dhe unë pamë sy për sy në shumicën e gjërave dhe respekti ishte aty dhe ne në fakt shijojmë shoqërinë e njëri-tjetrit, gjë që e bën jetën shumë më të lehtë duke punuar krah njëri-tjetrit. Unë jam shumë mirënjohës. Ndihem shumë me fat që e kam.”

Duket se Below Deck nuk po mungon me një kapiten të ri dhe një ekip të ri në bord.

Merr “Blow Deck” të hënën në orën 9/8c në Bravo.