Sexyy Red

Klea

Sexyy Red u përjashtua nga performanca e shkollës së mesme për të nuhatur si barërat e këqija

Sexyy Red u përjashtua nga performanca e shkollës së mesme për të nuhatur si barërat e këqija

Seksi e kuqe po ndan takimin e saj të fundit ku dyshohet se iu ndalua t'u drejtohej nxënësve të shkollave të mesme për shkak të aromës së marihuanës.

Seksi e kuqe

Të mërkurën, artistja e “SkeeYee” e tregoi incidentin përmes disa videove të Instagram Story, duke rrëfyer vizitën e saj në një shkollë të mesme të St.

Seksi e kuqe

“Shiko, kështu që kjo shkollë, unë erdha këtu, u bëra i lezetshëm, u përpoqa të flisja me fëmijët, u jepja fjalën e ditës dhe ata do të më shtyjnë të më thonë se kam erë si farë e keqe,” tha Red, 25, në një video në X, përpara se të shprehte zhgënjimin e saj ndaj stafit që ia refuzoi hyrjen.

Ajo shtoi, “Kurvë, ti je askushi, ata nuk kanë ardhur të të shohin, Otis! Kurvë, ke dëgjuar për kë po bërtasin.”

Klipet e mëtejshme, të shpërndara nga një përdorues i Instagramit i pranishëm në vendngjarje, tregonin Red duke mbërritur në shkollë, ku turma studentësh mbushën automjetin e saj. Duke dalë nga çatia e diellit, ajo filloi të kërcente, duke nxitur brohoritje nga turma.

Seksi e kuqe

Vizitat e Red në shkollën e mesme kanë një histori të trazuar. Në korrik të një viti më parë, gjatë një vizite të tillë, prania e saj i emocionoi studentët deri në atë pikë sa që nga zbardhuesit u ngjitën drejt saj, siç raporton XXL.

Atë korrik gjithashtu pa reperin “Pound Town” duke u përzier me Drake në turneun e tij It's All a Blur në Barclays Center të Brooklyn, Nju Jork.

Drake ndau një imazh në Instagram Stories ku shfaqet me një krah rreth Red, duke i vendosur një puthje në faqe.

Seksi e kuqe

“Sapo takova gruan time të ligjshme @sexyyred”, shkroi Drake në mbishkrimin e imazhit.

Red postoi të njëjtën foto në Instagramin e saj, krahas një fotoje tjetër me Drake, të dy me poza lozonjare.

“Unë jam reperi i preferuar i reperit tuaj 🤝🏾”, ka shkruar Red në postimin e saj.

Të enjten e ardhshme, Nicki Minaj, e cila më parë ka punuar me Red në një remix të “Pound Town”, e ftoi atë përmes X (ish-Twitter) për të bashkëpunuar në një remix të “FTCU” nga albumi i fundit i Minaj, Pink Friday 2.

Seksi e kuqe

“E keni vargun tuaj për #FTCU? Finna hoqi remix @SexyyRed314_ Left #PoundTown për të shkuar #FTCU një remix për një remix,” pyeti Minaj, 41 vjeç, të cilës Red iu përgjigj “Këngë + Video”.

Seksi e kuqe

Minaj u përgjigj me humor: “Zonjusha, sillni fëmijët dhe karrocën, kjo është gjithçka që kam për të ofruar tani. një datë luajtjeje,” duke shtuar më tej, “Le të na filmojë dikush seksi bi$h ta dijë mirë ne në turne në #gagcity Barbz. ma dërgo atë vargun menjëherë, pls zonjë. Është një superstar (ose 2) atje gjithashtu. BËHENI SEKSI!!!!!!!”