Scott Litner duke u përpjekur të shpëtojë marrëdhënien pas anulimit të dasmës

Klea

Scott Litner duke u përpjekur të shpëtojë marrëdhënien pas anulimit të dasmës

Real Housewives of New York alum Kelly Bensimon po përgatitej të thoshte ‘po’ edhe një herë. Kështu, fansat u tronditën kur ajo anuloi dasmën Scott Litner. Në fund të fundit, Kelly e hoqi prizën vetëm disa ditë para se çifti të martohej. Dukej sikur nëna e dy fëmijëve më në fund po e merrte për fat të mirë. Dhe pas gjithë kësaj, ish i fejuari i saj dyshohet se shpreson ta rifitojë atë.

Pse Kelly hoqi prizën në dasmën e saj me Scott?

Kelly zbuloi pse i hodhi poshtë planet e saj për t’u martuar me Scott. “E kuptoj që ka spekulime dhe thashetheme dhe dua t’i jap fund të gjithave. Për të qenë i qartë, ai refuzoi të nënshkruante një marrëveshje paramartesore dhe unë refuzova të martohesha me të”, tha Kelly. “Ndalesa e plotë.”

Por a është Scott gati të heqë dorë nga marrëdhënia e tij me Kelly? Jo! Ai dyshohet se do që ajo të kthehet. Një burim i brendshëm tha për Daily Mail, “Scott ende dëshiron të martohet me Kelly dhe megjithëse nuk do të ndodhë brenda disa ditësh siç pritej fillimisht, ai beson se ata mund të kthehen në një vend ku ndodh. Megjithëse Kelly përmendi arsyen për mungesën e një paramartese, Scott mendon se ky është vetëm një justifikim dhe se duhej të ishte diçka tjetër,” shtoi burimi. Dua të them, mendoj se arsyeja e saj ishte mjaft e qartë. Dhe diku ish-bashkëylli i saj i RHONY, Bethenny Frankel, me siguri është duke brohoritur vendimin e Kelly.

Thuhet se “Scott nuk donte një martesë para martesës, sepse ai e konsideron veten më tradicional, dhe të paturit e një martese paramartesore i bën të ndjehet se ju tashmë po e pengoni një lidhje të përjetshme. Ai nuk donte ta bënte martesën një marrëveshje biznesi,” vazhdoi insajderi. “Ai po kërkon të kuptojë se ku shkoi keq dhe po kërkon të korrigjojë ndonjë nga këto.”

Burimi vuri në dukje se familjarët dhe miqtë e çiftit ishin “të befasuar” nga kthesa e papritur e ngjarjeve.

Real Housewives of New York dhe Real Housewives Ultimate Girls Trip: RHONY Legacy po transmetohen të dyja në Peacock.