Klea

Schwartz nuk do të flasë publikisht për largimin nga Jo Wenberg

Disa Rregullat e Vanderpompës Tifozët po ndihen simpati ndaj Jo Wenberg. Ajo e gjeti veten në një “situatë” me Tom Schwartz. Ajo qartazi ishte e dashuruar me të, ndërsa ai e mbante të fshehtë lidhjen e tyre nga miqtë e tij. Kjo është më e keqja.

Jo u zemërua kur Schwartz, i cili i tha asaj se nuk ishte gati për një lidhje, filloi të takohej me Sophia Skoro shumë më të re. Miqtë më të mirë e ndërprenë komunikimin. Por tani Schwartz po shpjegon pse i dha fund lidhjes së tyre.

Schwartz ka arsyet e tij, por ai nuk do t'i zbulojë ato

Gjatë paraqitjes së tij në podkastin The Viall Files, Schwartz theu situatën e tij me Jo. “Në vitin 2022, dhe si fillimi i vitit 2023, sikur të kishim një lloj krijimi magjik. Pak rrufe në një shishe. Ne kishim kimi të pamohueshme”, tha ai. “Unë them se e kemi bërë. Dhe më pas… dhe më pas ndodhën disa gjëra për të cilat nuk po flas publikisht, por ato janë arsye shumë të vlefshme se pse u largova dhe u distancova.” Pra, duket sikur ai po fajëson Jo-në për çfarëdo që ka ndodhur.

Ylli i Pump Rules vazhdoi, “Por aty ku u fyeva, unë…duhej të kisha folur vetëm për këtë me të, por m’u duk sikur…do të duhej të ishte një konfrontim nëse do ta dinit se çfarë do të thoja. Dhe thjesht nuk kisha energji për ta bërë, mendova. Kështu që unë mendoj se thjesht u largova me respekt pasiv.” Me fjalë të tjera, në heshtje u ndave me të dhe nuk i tregove? Bëje kuptim, Schwartzy!

“Unë ende mendoj… meqë ra fjala, nuk dua të njollos… Jo është një njeri i madh. Unë nuk do të dëmtoj reputacionin e saj. Nga rruga, flokët – flokët portokalli…” komentoi Schwartz.

“Unë gjithashtu mendoj se vetëm kjo ishte arsye e mjaftueshme për ta hequr atë,” tha prezantuesi Nick Viall. “Mos e thuaj këtë! Kështu doja. Doja që të ishte portokalli.” Kur të gjithë nikoqirët pyetën pse Schwartz do të donte flokë portokalli, ai u përgjigj: “Mendova se dukej bukur”. Oof.

Pastaj biseda u kthye në udhëtimin që Jo, Schwartz, Tom Sandoval dhe Rachel Leviss bënë së bashku. “A mendoni se Jo dinte për Scandoval?” pyeti Nick. “Ummm…po, por ajo…ajo, sinqerisht, ajo ishte e pavëmendshme. Ajo e dinte por ishte e pavëmendshme. Nëse kjo ka kuptim, “tha Schwartz.

Një prezantues tjetër pyeti nëse Jo besonte se Sandoval dhe Ariana Madix nuk po takoheshin më. “Ajo e bëri. Dhe, mirë, sipas Tomit, ata po ndaheshin, “tha ylli i VPR. “Unë do të doja të largohesha me një notë të lartë me Jo. Ajo është një qenie njerëzore e madhe. Dhe me të vërtetë, me të vërtetë, me të vërtetë, me të vërtetë më pëlqeu ajo, “tha Schwartz. “Por, ju e dini, ajo eci rrugën e saj.”

Mund ta shikoni Sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo.