Scheana thotë se Lisa Vanderpump ka 'pikë më të butë' për Sandoval

Klea

Scheana thotë se Lisa Vanderpump ka ‘pikë më të butë’ për Sandoval

Ylli i Vanderpump Rules Lisa Vanderpump u përpoq të mbështeste të dyja Ariana Madix dhe Tom Sandoval në vazhdën e skandalit të tij të mashtrimit. Gjatë finales së sezonit të 10-të, Lisa pati njëfarë reagimi për shkak se ishte shumë e sjellshme me Sandoval. Ai po copëtohej para saj, ndaj, natyrisht, ajo e ngushëllonte. Dhe Scheana Shay ka disa mendime për Lisa duke luajtur të preferuarat.

“Unë nuk mbajta anën e Tomit. Unë definitivisht e dënova atë që bëri. E dini, unë nuk mund ta fshij atë si person sepse ai kishte një lidhje, “tha Lisa. “Mënyra se si ai e trajtoi atë, po, sigurisht.”

Scheana mendon se Lisa Vanderpump favorizon Sandoval

Kur Scheana ishte mysafire në Watch What Happens Live, Andy Cohen e përcolli gjithçka për pasojat nga Scandoval. Kjo tingëllon argëtuese! Andy e pyeti Scheanën nëse Lisa kishte një “njollë më të butë” për Sandoval apo Ariana.

“Sandoval,” tha Scheana. “Do ta shihni këtë sezon.” Epo, kjo më befason. Sigurisht, Sandoval është pjesë e pronarit të TomTom së bashku me Lizën dhe bashkëshortin e saj, Ken Todd dhe Tom Schwartz. Por gjithmonë kam menduar se ajo po e mbështeste plotësisht Arianën.

Lisa i tregoi Arianës pak dashuri kur mori pjesë në finalen e sezonit 32 të Dancing with the Stars. Pas ecurisë së mahnitshme të Arianës dhe Pasha Pashkovit në emision, ata përfunduan në vendin e tretë. Por Lisa ishte shumë krenare për Arianën. “Unë kurrë nuk e dija se ajo ishte e aftë për diçka kaq madhështore. Unë e kam parë çdo javë dhe më kanë sjellë lot në sy,” i tha Lisa prezantuesit të DWTS Alfonso Ribeiro.

Mbështetja me Arianën apo Sandoval duket si një sfidë. Edhe Scheana, e cila ndërpreu lidhjet me Sandoval gjatë finales së sezonit 10 të VPR, e ka vënë në dyshim vendimin e saj. Këngëtarja mori kritika për shoqërimin me Sandoval. Megjithatë, për të pasur një shfaqje, dikush tjetër përveç Schwartz dhe Lisa duhet të filmojë me të, apo jo?

Kapni sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën, në orën 8/7c në Bravo.