Scheana Shay tregon detajet e marrëdhënies me një grua

Klea

Scheana Shay tregon detajet e marrëdhënies me një grua

Scheana Shay po diskuton për jetën e saj të dashurisë para takimit Brock Davies. Të gjithë kanë të kaluarën e tyre, dhe në rastin e yllit të Vanderpump Rules, pati pak mbivendosje në takimet e saj romantike.

Gjatë një interviste të fundit, këngëtarja e Good As Gold tregon se ishte duke eksploruar romancën me një mikeshë në kohën kur takonte bashkëshortin e saj tani. Kishte një ndikim të vazhdueshëm në mënyrën se si ajo dhe Brock vazhduan me marrëdhënien e tyre dhe martesën e mëvonshme.

Scheana zbuloi se çfarë e bëri Brock të vizatonte “vijën”

Scheana zbuloi se “për respekt” ndaj burrit të saj, “nuk ka më vajza që puthen”.

Ajo i bëri komentet gjatë një episodi të fundit të Vanderpump Rules After Show së bashku me alumen e VPR Kristen Doute ku biseda u kthye në lidhjet e kaluara të Scheana me miqtë, përfshirë Ariana Madix.

“Kemi pasur disa momente. Ajo është një puthëse e mirë. Ajo është e nxehtë si f-ck,” tha Scheana për Ariana. “Tani në marrëdhënien time me Brock, kjo është si një jo-jo e madhe. Ai nuk është aspak i këndshëm me këtë.”

Brock i kërkoi Scheana-s të ndryshonte sjelljet e saj për shkak të bagazhit të tij emocional.

“Kjo thjesht e shqetëson atë. Është një shkas nga një marrëdhënie e kaluar. Kur takova Brock-un, isha në njëfarë mënyre me një vajzë dhe ai e dinte këtë. Kështu që mendoj se marrëdhënia jonë ka nisur kështu,” shpjegoi ajo.

“Ka kaluar shumë kohë më parë,” reagoi Kristen ndaj përplasjes së Scheana me shoqen e saj femër.

“E di,” u përgjigj Scheana. “Por ai ishte aty duke parë atë dhe unë në festën e saj të ditëlindjes. Më pas unë dhe Brock filluam të takoheshim dhe më duhej ta ndërpresja plotësisht lidhjen me të dhe e lëndova.”

Scheana ishte gjithashtu “shoqe” me flakën e saj të mëparshme në atë kohë. Ata ishin, “një lloj eksplorimi dhe për të parë nëse do ta çonim më tej. Por më pas takova Brock, kështu që kurrë nuk isha në gjendje ta eksploroja plotësisht atë marrëdhënie.”

Disa takime të mëtejshme me mikesha ishin të pakëndshme për Brock, deri në atë pikë sa iu desh të vendoste disa kufij. Scheana zgjodhi të detyrohej për hir të martesës së saj.

“Kishte disa puthje të dehur me Arianën dhe ai tha: 'OK, shiko, nëse ato i shtojnë vlerë jetës tënde… ndoshta.' Por e dija se kjo e bënte atë ende të pakëndshëm,” kujton ajo.

Ishte një puthje e mëvonshme me alumen e VPR, Dayna Kathan, ajo që e vuri Brock në avantazh. Zonjat “po kalonin një moment”, tha nëna e një fëmije.

“Ne po e ndjenim atë dhe ajo më puthi,” zbuloi Bravolebrity. “E lashë të shkojë ndoshta për një sekondë shumë të gjatë dhe pashë pamjen në fytyrën e tij më pas dhe, sikur, u vu re, e kuptova.”

“Dayna dhe unë u puthëm në Coachella vitin e kaluar dhe ja ku ai thotë: 'Unë po e vizatoj vijën e fyerjes. Mos e bëj më kurrë këtë”, shpjegoi Sheana.

Ylli i realitetit televiziv i kufizoi zakonet e saj pas kësaj. Çifti u martua në vitin 2021 dhe janë prindër krenarë të vajzës dyvjeçare, Summer Moon.

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.