Scheana Shay thotë se puthja me Tom Schwartz-in 'duhej të shkonte në varr'

Klea

Scheana Shay thotë se puthja me Tom Schwartz-in ‘duhej të shkonte në varr’

Epo, mirë, mirë, Scheana Marie Jancan Shay Davies. Sezoni 11 i Vanderpump Rules do t’i tregojë një tjetër shtresë të re vajzës që thjesht donte të ishte shoqe me të gjithë dhe besnike ndaj askujt. Katie Maloney, kishe të drejtë.

Traileri i ri i Pump Rules u shfaq dje dhe djali ishte i pakëndshëm. Me çdo shpresë në zemrën time klipi ngacmues nuk do të jetë gjëja më interesante për vitin që pasoi Scandoval. Shikuesit zbuluan se Scheana ishte ngatërruar me të Tom Schwartz dhe është e sigurt të thuhet se asnjë prej nesh nuk e kishte këtë në kartën tonë Pick Me Girl Bingo.

Tani Scheana po përballet me pak nxehtësi pas gojës së madhe të Schwartz-it. Ajo thotë se ai kurrë nuk duhej ta zbulonte këtë informacion dhe po përpiqej të dilte përpara situatës. Natyrisht, gjithçka u hodh në rrjetet sociale.

Vajza e një vajze nuk është Scheana

dreqin. Tani jam i detyruar të ulem këtu dhe të them që Stassi Schroeder e gozhdoi atë nga kërcimi. Unë jam një ish-mbrojtës i Scheana dhe do të pendohem për kohën time personale.

Në trailerin e sezonit 11 të VPR-së, Schwartz hodhi një bombë dhe zbuloi se “ia doli” me Scheana. “Kam mashtruar, kam qenë një zuskë e grimcuar,” rrëfeu ai për Lala Kent. “U ndava me Scheana në Vegas. Askush nuk e di këtë.” Me sa duket, ka qenë një sekret i madh për një minutë dhe ai është dashur ta linte atë moment në kasafortë.

Rrjedhimisht, fansat u mërzitën në internet dhe filluan menjëherë të diskutojnë këtë informacion të ri interesant. Sidomos kur Scheana ka reagimin më të madh ndaj një situate mashtrimi që as nuk i ka ndodhur.

Në një postim në Instagram, Danny Pellegrino gjithashtu donte të dinte detajet e seshit të make-out mes SheWhoLovesHerself dhe Droopy Dog. Për shkak se i pëlqen një moment, qoftë edhe i keq, Scheana u hodh në komente dhe u përgjigj.

Tom mund të mbajë sekretet e Sandovalit vetëm…

“Gjërat që supozoheshin në varr,” shkroi ajo për puthjen. “POR nuk është saktësisht ajo që mendoni … qëndroni të sintonizuar!” Ja çfarë, Evolution thjesht kërkon të modifikojë dreqin nga hiçi, kështu që të kthehet në diçka. Ndërsa Schwartz do të dehet dhe do të mashtrojë me një ketër, ka gjithashtu të ngjarë që kjo situatë puthjeje mund të ketë qenë pjesë e një “lojë” si Spin the Bottle. Thënë kjo, nëse Katie nuk e dinte për këtë, Scheana e ka vendosur veten në një nivel tjetër hipokrizie.

Për më tepër, Scheana ka qenë me sy anash teksa shoqërohej me Tom Sandoval pavarësisht se u shfaq i pikëlluar nga veprimet e tij gjatë ribashkimit të sezonit 10. Sa shpejt është në gjendje t’i kapërcejë gjërat kur ka një aparat fotografik…

Sezoni 11 i Pump Rules do të kthehet në Bravo më 30 janar 2024. Por Scheana mund të mos kthehet më kurrë nga ky.