Scheana Shay sqaron komentet e Dancing with the Stars

Klea

Scheana Shay sqaron komentet e Dancing with the Stars

Kur ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix mori thirrjen për t’u bashkuar me sezonin 32 të Duke kërcyer me yjet, ishte një mundësi e mrekullueshme. Ajo ishte ende duke u marrë me Scandoval dhe tradhtinë e ish të dashurit të saj Tom Sandoval. Por ndërsa ajo rrëshqiti këpucët e saj të kërcimit dhe goditi sallën e ballit, shoqja e saj Scheana Shay ishte në ndjenjat e saj.

Ariana e vrau atë gjatë gjithë sezonit dhe përfundoi në vendin e tretë me partnerin pro Pasha Pashkov. Bashkëylli i saj i Pump Rules, Scheana, i tha Lisa Vanderpump se ajo kishte ëndërruar të ishte në DWTS.

“Ishte një lloj grushti në zorrë, me siguri,” tha Scheana. Ajo gjithashtu iu referua koncertit të kërcimit të Arianës si një kërcimtare rezervë për të në The Roxy rreth 10 vjet më parë. “Ajo ka bërë një rrugë të gjatë nga të qenit kërcimtarja ime rezervë,” tha Scheana në rrëfimin e saj.

Scheana mohon të jetë i dyshimtë për qëndrimin e Arianës në Dancing with the Stars

Scheana u shpreh për komentet e saj në podkastin e saj, Scheananigans with Scheana Shay. “Këtë fjalë për fjalë e kam menduar si shaka, nuk e kam menduar hijen. Ndihem shpesh në momentet kur prirem të jem vetë-përçmues, nuk pranohet mirë dhe nuk bie,” shpjegoi Scheana.

“Dhe unë gjithmonë kërkoj mundësi ku shfaqja mund të bëjë rikthim. Dhe mendoj se kjo është një gjë për të cilën kam qenë shumë i mirë në 11 sezonet e mia në shfaqje, është thjesht sjellja e momenteve ku mund të shikoni prapa, sepse është gjithmonë kënaqësi të shohësh një kthim prapa”. Ajo shtoi, “Pra, nuk kishte asnjë hije të nënkuptuar me këtë.”

Këngëtarja vlerësoi edhe talentin e Arianës. “Ariana është një kërcimtare e jashtëzakonshme siç e pamë të gjithë në Dancing with the Stars. Kjo është arsyeja pse i kërkova që të bëhej pjesë për të qenë pjesë e shfaqjes sime në Roxy në fillim, sepse e dija që ajo do ta lartësonte performancën, “tha Scheana.

“Dhe nuk ka asnjë mënyrë në ferr që do të kisha dashur të konkurroja kundër saj në Dancing with the Stars. Pra, unë thjesht dua ta vendos atë atje. Kjo nuk ishte menduar të ishte hije dhe më vjen keq që doli kështu”, tha ajo.

Scheana ishte i fundit që e mori vesh

Por Scheana gjithashtu u mërzit sepse zbuloi se Ariana ishte hedhur në DWTS nga i dashuri i Arianës, Daniel Wai.

“Ky ishte emocioni im i vërtetë në këtë moment. Dhe sado e mërzitur të jem ndonjëherë, nuk pendohem kurrë që e ndaj, kjo është fjalë për fjalë puna ime këtu, “tha ajo. “Por po, u ndjeva në atë moment duke ditur se njerëzit e tjerë dinin për Dancing With the Stars dhe unë isha një nga të fundit që kuptova se thjesht më lëndonte ndjenjat. Sepse nëse kishte një NDA, por njerëzit e tjerë e dinin, atëherë pse nuk e dija unë?”

Kjo është një pikë e mirë. Ndoshta Scheana e pyeti Arianën në ribashkimin e sezonit 11 të VPR.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.