Scheana Shay shpërthen podkastin e ri të Rachel Leviss, thotë se është "Plotësisht i shkruar"

Klea

Scheana Shay shpërthen podkastin e ri të Rachel Leviss, thotë se është “Plotësisht i shkruar”

A e dini djema Scheana Shay është një ekspert në podcast? Jo vetëm që është e aftë në lëkundjet e besnikërisë dhe fotografimin e vetes 837 herë në ditë – tani Scheana e di saktësisht se çfarë dëshironi të dëgjoni.

Nëna e hënës së verës duhet të ndihet e pambrojtur për shkak të Rachel Leviss’ podcast i ri. Thjesht nuk ka asnjë arsye tjetër që ScheSchu të testojë Botox-in e saj, sepse tani ajo duhet të kishte kaluar nga Scandoval. Të gjithë të tjerët kanë. Oh, por harrova, drama e rënies së jetës së Ariana Madix-it ndikoi kryesisht në Scheana, #neverforget. Ose ndoshta ajo arriti kulmin në sezonin 10 dhe po përpiqet të kapet pas asaj kohe të gëzueshme. Ndoshta kjo është pse ajo nuk mund të pushojë së foluri për Rachel.

A është dikush pak nervoz?

Në thelb, Scheana u ankua për podcast-in e ri të Rachel për të vet podcast. Gjatë një episodi të Scheananigans, ylli i Vanderpump Rules la të kuptohej se koncerti i Rachel nuk do të jetë për një kohë të gjatë. Më thuaj se je i kërcënuar pa më thënë se je i kërcënuar.

Ish-SURver u tha ndjekësve se nuk po planifikon të dëgjojë Rachel Goes Rogue. Por mendoj se është në rregull, sepse ajo padyshim nuk po e kupton se po e mbyll shfaqjen tani. Gjeni në punë këtu, njerëz.

Scheana filloi, “Për çfarë do të flasë ajo pas atyre gjashtë minutave e gjysmë?” Epo dreqin nëse Scheana mund të zgjasë 15 minuta deri në disa vjet, sigurisht që Rachel mund të ketë një goditje.

Ajo vazhdoi, “Për çfarë do të jetë episodi 10 i “Rachel Goes Rogue”? Thuaj më shumë? Tani ajo ka hequr dorë nga programi dhe njerëzit mund ta dëgjojnë atë me urrejtje. Gjithashtu, mbani mend se kjo është Scheana. Deri në shkurt 2024 ajo ndoshta do të jetë sërish shoqja më e mirë me Rachel.

Por së pari, ajo do të pretendojë se Rachel po “lexon fjalët e dikujt tjetër” dhe nuk ndan perspektivën e saj personale. Thënë kështu, si do ta dinte Scheana “perspektivën personale” të dikujt tjetër përveç të saj?

Ajo vazhdoi, “Do të doja të shihja një pjesë video të podcast-it. Në vend që të mos jetë vetëm audio, sepse kështu e dini se është plotësisht i shkruar.” Pse të mos e lini të qetë nëse nuk ju pëlqen kaq shumë?

Rachel nuk po kontrollon për Scheana

Rachel shkoi në një institucion të kujdesit të shëndetit mendor. Ajo nuk ka pasur asnjë kontakt me kastin e Pump Rules. Ajo nuk ka përmendur asnjë prej tyre që nga ribashkimi i sezonit 10. A nuk lejohet kjo grua të vazhdojë me jetën e saj? A i duhet Scheana-s që Rach të hapë një venë dhe të shkruajë “Personalisht më vjen keq për Scheana-n, i cili është qartazi më i lënduari në këtë situatë“në gjakun e saj? Zot, vazhdo.

“Do të doja të shihja më shumë – nuk do të thotë se do të shikoj apo dëgjoj fare – por nëse ajo do ta bëjë këtë, atëherë mos lexoni vetëm një skenar pas mikrofonit. Trego fytyrën tënde”, shtoi ajo. Uh, jepi një pushim tashmë, ne jemi të mërzitur tani.

Bashkohuni me mua teksa pres me frymë të lodhur podkastin e radhës magjepsës të Scheana-s, sepse ajo ka kaq shumë gjëra interesante për të ndarë. Do të duhet t’i mbajë fansat derisa Vanderpump Rules të rikthehet me sezonin 11 dhe më shumë nga krahu i majtë i Scheana të martën, më 30 janar, në orën 8/7c në Bravo.