Scheana Shay

Klea

Scheana Shay QËNDON Lala Kent për pretendimin se Ariana Madix nuk kontribuon në 'Rregullat e Vanderpump'

Scheana Shay QËNDON Lala Kent për pretendimin se Ariana Madix nuk kontribuon në 'Rregullat e Vanderpump'

Scheana Shay po qëndron në mbrojtje të shoqes dhe shokut të saj Rregullat e Vanderpompës yll, Ariana Madixnë përgjigje të Lala Kentit komentet e fundit rreth e Arianës performancën në shfaqje.

Scheana Shay

Gjatë episodit të 14 qershorit të podcast-it të saj, “Scheananigans,” Scheana, 39, i drejtoi një pyetje dëgjuesit rreth te Lales pretendojnë se Ariana38-vjeçari nuk ishte i preferuari i fansave dhe nuk kontribuoi mjaftueshëm në sezonet e kaluara.

“Nuk mendoj se e kam thënë ndonjëherë këtë. Nëse Lala po, ajo ka mendimet dhe opinionet e veta të ndara nga të miat,” Scheana shpjegohet.

Scheana Shay

“Mendoj se secili prej nesh është i preferuari i njerëzve të ndryshëm në mënyra të ndryshme. Jam i sigurt që ka njerëz që Katie (Maloney) është i preferuari i tyre, unë jam i preferuari i tyre, te Lales e preferuara e tyre, e Arianës e preferuara e tyre. Nuk di për Toms (Schwartz dhe Sandoval) më, por unë mendoj se të gjithë kanë të preferuarat e tyre, dhe jam i sigurt Ariana ka qenë të preferuarat e shumë njerëzve.”

Scheana trajtoi edhe një koment specifik nga Lala33, rreth Ariana gjoja “lundron” nëpër disa sezone dhe nuk i jep shumë shfaqjes.

Scheana Shay

“E di Lala bëri një koment për Ariana thjesht duke lundruar për disa sezone ose duke mos dhënë shumë, ” Scheana vuri në dukje.

“Por unë gjithashtu e di këtë Ariana po luftonte me depresionin për disa vite dhe mendoj se ajo po i jepte 100 për qind.”

Scheana Shay

Scheana lavdëruar Ariana për të qenë autentike dhe për të ndarë udhëtimin e saj të shëndetit mendor me audiencën.

“Ajo po bënte më të mirën që mundte – dhe pavarësisht nëse njerëzit e shihnin atë argëtuese apo jo – kjo ishte thjesht ajo që jetonte të vërtetën e saj dhe e nxirrte udhëtimin e saj të shëndetit mendor atje.” Scheana vazhdoi.

Scheana Shay

“Unë mendoj se këto lloj gjërash janë ato me të cilat njerëzit mund të lidhen vërtet dhe e dinë se nuk janë vetëm. Kaq shumë njerëz në këtë botë me kaq shumë sy mbi ne po luftojnë me të njëjtat gjëra dhe unë duartrokas këdo që mund ta bëjë këtë, sepse është shumë e rëndësishme që thjesht t'u bëjmë të ditur njerëzve se nuk janë vetëm.”

Lala është përballur me reagime së fundmi për komentet e saj rreth Ariana në vijim Tom Sandoval's skandal mashtrimi.

Ariana Madix

Kasti u kthye në sezonin e 11-të të filmit Rregullat e Vanderpompës pas Ariana dhe Sandoval41-vjeçari i dha fund lidhjes së tyre për shkak të tradhtisë së tij.

Shumë anëtarë të kastit fillimisht morën anën Sandoval për hir të shfaqjes.

Scheana Shay

Scheana ndau gjithashtu këndvështrimin e saj mbi dinamikën e prapaskenës gjatë xhirimeve.

“Ishte një sezon i tërë ndjenjash sikur të gjithë duhej të ecnim mbi lëvozhgat e vezëve. Unë e di (prodhues ekzekutiv) Alex Baskin ka thënë se në mes të sezonit, emisioni nuk ishte në një vend të mirë”, pohoi ajo për të Scheananigans podcast muajin e kaluar.

Scheana Shay

“Ishte, e dini, 'X, Y dhe Z duhet të ndodhin. Ose do të kemi një sezon të shkurtër dhe shfaqja do të anulohet dhe kaq. Shkoni, jetoni jetën tuaj.'

Producent ekzekutiv Alex Baskinmegjithatë, të përshkruara e Scheana-s konsiderohen si “mjaft dramatike, e rritur” në krahasim me atë që ndodhi në të vërtetë.

Scheana Shay

“Ne mblodhëm të gjithë kastin dhe menduam se kishim arritur një pikë në sezon ku në fakt mendoj se ata ishin ndikuar nga ajo që po ndodhte në mediat sociale,” shpjegoi ai në një panel këtë muaj, sipas Shumëllojshmëri.

“Ne në thelb po u thoshim atyre që të mbyten zhurmën dhe të bënin shfaqjen që kishin bërë gjatë 10 sezoneve të mëparshme – dhe kjo nuk do të thotë se ne u kërkuam atyre të prodhonin ndonjë gjë.”

Scheana Shay

Lala vazhdoi të mbronte qëndrimin e saj rreth e Arianës mungesa e pjesëmarrjes, veçanërisht duke kritikuar refuzimin e saj për të filmuar me Sandoval.

“Do të jem i vërtetë Ariana. Ajo kalon çdo sezon të vetëm të f-mbretit. Dhe ne ju kërkojmë të bëni një bisedë me të Tom Sandoval “Djali që na fute në fyt për kaq shumë vite.” Lala tha në një episod të Rregullat e Vanderpump Pas shfaqjes në Maj.

Lala Kent

“Ai djaloshi, me të cilin jeton ende. Ne po ju kërkojmë të bëni një bisedë dhe nuk mund ta bëni këtë?”

Lala këmbënguli që “çdo person i vetëm” në Rregullat e Vanderpompës ka pasur “biseda të vështira” përveç Ariana. Ajo tregoi një moment nga sezoni 10 ku producentët ndaluan xhirimet për të nxitur Ariana për t'u angazhuar më thellë.

Lala Kent

“Kamera mbyllen (gjatë sezonit 10 që producentët të flasin Ariana si, 'Duhet të japësh diçka. Duhet të kujdesesh pak”, Lala pretenduar në episodin e 10 qershorit “Dy T në një Pod” podcast.

Ariana iu përgjigj këtyre akuzave gjatë ribashkimit.

Ariana Madix

“Ja gjëja që është kaq budallaqe. Unë u dhashë fundin më të mirë f-king për atë që mund të kishte pasur ai sezon në atë moment duke u larguar. Ishte e vërtetë dhe ishte emocionuese për t'u parë, “tha ajo në “Me mungesë respekti” podcast.

“(Një bisedë) do të kishte qenë një kapak i mërzitshëm për një sezon të mërzitshëm, për të qenë i sinqertë.”

Ariana Madix

Ariana vazhdoi:

“Për sa i përket gjërave të jetës reale, kjo ka qenë gjithmonë reale dhe autentike për mua. Unë nuk mund ta falsifikoj atë. Çfarë nuk të tregova? Unë ju tregova njësinë time të ruajtjes së dhomës së gjumit af-king.” Ajo deklaroi.

Ariana Madix

“Nëse shikon sezonin dhe nuk e sheh sa poshtë jam gjatë gjithë kohës, të duhen syze. I tregova të gjitha ato gjëra. Dhe nëse ka gjëra që ata filmuan dhe më pas vendosën të mos transmetohen, kjo nuk ka të bëjë fare me mua. Por unë i dhashë të gjitha.”

Rregullat e Vanderpompës sezoni 12 është aktualisht në pauzë.