Scheana Shay në 'Real Reason' James dhe Rachel Leviss ndahen

Klea

Scheana Shay në ‘Real Reason’ James dhe Rachel Leviss ndahen

Duket se Rachel Leviss kishte zakon të ishte në partneritete të diskutueshme. Para shpërthimit atomik që ishte lidhja e saj prej disa muajsh me Tom Sandoval, ishte marrëdhënia e Rachel me James Kennedy.

Jo e paligjshme në asnjë mënyrë, por u fol për lidhjen e saj me DJ-në e njohur për shkak të shpërthimeve të tij verbale intensive. Marrëdhënia e vendasit britanik me alkoolin ishte një tjetër sfidë mes çiftit të dikurshëm të fejuar.

Tani, me Rachel duke derdhur shumë çaj për jetën e saj në podcast-in e saj Rachel Goes Rogue, duket se tema po rishikohet. Dhe ish shoqja e saj, Scheana Shayzbuloi një të vërtetë tronditëse për ndarjen.

Rachel nuk dëshiron të ndajë arsyen e ndarjes me James

Në episodin e 16 shkurtit të podcast-it të saj, këngëtarja Scheananigans, the Good as Gold zbuloi disa të vërteta rreth një bisede që dikur kishte pasur me Rachel.

Një fans e pyeti: “Rachel ka lënë të kuptohet se James ishte abuzive ndaj saj, a jua ka besuar ndonjëherë këtë? Dhe a është kjo arsyeja e ndarjes së tyre?”

Dhe ndërsa Scheana “e kishte pyetur [Rachel] pikë bosh për këtë, shumë herë,” ish-konkurrentja e konkursit të bukurisë mohoi që të kishte ndodhur ndonjëherë ndonjë kontakt fizik.

“Siç e kemi parë të gjithë në Vanderpump Rules, kur James pinte, ai kishte shumë inat dhe zemërim. Dhe verbalisht nuk ishte gjithmonë më i bukuri. Kështu që unë e dija për abuzimin verbal, “shpjegoi Bravolebrity. “Natyrisht. Kjo është kapur edhe në emision. Nuk është sekret. Por unë mendoja, “Por a ka shkuar ndonjëherë më tej.” Dhe ajo m’u betua disa herë, ‘Kurrë, kurrë, kurrë’”.

Të dy kishin një miqësi kaq të ngushtë para Scandoval-it, sa Rachel madje i tregoi Scheana-s pse e kishte ndërprerë fejesën me James në dhjetor 2021. Megjithatë, nëna e një fëmije nuk është e gatshme ta ndajë këtë informacion.

“Unë e di arsyen e vërtetë pse ata u ndanë. Ajo më tregoi diçka që ndodhi para se të ndaheshin. Por kjo nuk është historia ime për të treguar”, tha Scheana.

Duket se ish-ylli i Pump Rules nuk po flet as për këtë çështje, megjithëse ajo ka platformën perfekte në podcast-in e saj Rachel Goes Rogue. Rasheli pretendoi heshtjen e saj për shkak se ajo nuk donte të “shkatërronte” jetën e ish-it të saj.

“Vetëm pak njerëz e dinë historinë,” ngacmoi Rachel.

Catch Vanderpump Rules, të martën 8/7c në Bravo.