Scheana Shay mbron Ariana Madix pas komenteve të Lala Kent

Klea

Scheana Shay mbron Ariana Madix pas komenteve të Lala Kent

Është e qartë se ku Lala Kent qëndron me Ariana Madix keto dite. Sa për Scheana Shay? Epo, kjo është pak më e ndërlikuar. Një lloj Scheana ishte duke u ngjitur në gardhin midis ekipit Ariana dhe ekipit të gjithë të tjerëve.

Lala, nga ana tjetër, është shumë e hapur për ndjenjat e saj ndaj Arianës. Komentet e themeluesit të Give Them Lala variojnë nga të vogla në mizore. Midis këtyre komenteve ishin pretendimet se Ariana nuk solli asgjë në rregullat e hershme të Vanderpump. Scheana së fundmi foli për pretendime të tilla.

Scheana kërcen rreth pyetjes së një fansi për Lalën

Në episodin e 14 qershorit të podcast-it të saj, Scheana iu drejtua një fansi që e pyeti për deklaratën e Lalës se Ariana nuk ishte e preferuara e fansave. “Nuk mendoj se e kam thënë ndonjëherë këtë. Nëse Lala e ka bërë, ajo ka mendimet dhe opinionet e saj të ndara nga të miat. Mendoj se secili prej nesh është i preferuari i njerëzve të ndryshëm në mënyra të ndryshme.”

Scheana vazhdoi, “Jam i sigurt që ka njerëz që Katie [Maloney] është e preferuara e tyre, unë jam e preferuara e tyre, Lala e preferuara e tyre, Ariana e preferuara e tyre. Unë nuk e di për [Tom Sandoval and Tom Schwartz] më, por unë mendoj se të gjithë kanë të preferuarat e tyre dhe jam i sigurt se Ariana ka qenë e preferuara e shumë njerëzve.”

Më konkretisht, Scheana adresoi një koment të veçantë. “E di që Lala ka bërë një koment për Arianën që ka lundruar për disa sezone ose nuk ka dhënë shumë,” tha ajo. “Por unë e di gjithashtu se Ariana po luftonte me depresionin për disa vite dhe mendoj se ajo po i jepte 100 për qind.”

“Ajo po bënte më të mirën që mundte – dhe pavarësisht nëse njerëzit e shihnin atë argëtuese apo jo – kjo ishte vetëm ajo që jetonte të vërtetën e saj dhe e nxirrte udhëtimin e saj të shëndetit mendor atje.” Po, Ariana është e prirur të bëjë gjënë e saj, ashtu siç e panë shikuesit në sezonin 11. Sigurisht, Lala nuk ishte një fanse e Arianës pavarësisht.

Vanderpump Rules po transmetohet në Peacock.