Scheana Shay i gjen komentet DWTS të Gleb Savchenko 'të vrazhdë'

Klea

Scheana Shay i gjen komentet DWTS të Gleb Savchenko 'të vrazhdë'

Ylli i Vanderpump Rules Scheana Shay nuk e fshehu faktin se ajo bën pjesë në Duke kërcyer me yjet sallë vallëzimi. Ishte gjithmonë ëndrra e saj të konkurronte në shfaqje. Kështu, kur shoqes dhe shoqes së saj të Pump Rules, Ariana Madix, iu ofrua një vend në vend të saj në sezonin 32, Scheana u trishtua. Pastaj DWTS pro-Gleb Savchecnko peshoi dhe Scheana u bë nga i trishtuar në i çmendur.

Gleb bëri koreografi të kërcimit të saj të parë në dasmën e saj me ish-bashkëshortin Mike Shay. “Nuk po them gjëra të këqija për të. Unë mendoj se Scheana është e mrekullueshme. Më pëlqen shumë ajo”, tha Gleb. “Ajo është një vajzë e mrekullueshme dhe gjithçka. Por siç më thotë kujtesa, nuk mendoja se ajo kishte shumë përvojë kërcimi. Kjo është ajo që po përpiqem të them.” Pastaj ai bëri një gërmim në hije, duke thënë se “ndoshta ajo është përmirësuar” dhe “u bë shumë më mirë tani”.

Scheana i duartrokiti Gleb

Gjatë një paraqitje të fundit në Watch What Happens Live, Scheana shpjegoi se si ndihej për komentet e Gleb. “Mendova se ishte shumë e vrazhdë dhe e padëshiruar nga ai,” tha Scheana. “Por është ajo që është. Është në rregull, gjithsesi nuk do ta dëshiroja atë si partnerin tim.” Nëse Scheana i bashkohet kastit, ajo dëshiron të jetë partnere me Alan Bersten.

Ajo vazhdoi: “Ne xhiruam një skenë për Vanderpump Rules, që është gjithashtu hera e parë që kam kërcyer ndonjëherë në jetën time,” shpjegoi këngëtarja. “Unë kurrë nuk kam pretenduar se jam kërcimtare. Për kërcimin e parë të partnerit që po bëj, ai më rrihte me kamxhik. Madje e gjeta atë video kohët e fundit dhe jam si, 'Mendova se bëra shumë mirë'.”

Burri i Scheana, Brock Davies, gjithashtu vuri në dyshim deklaratat e Gleb. Brock theksoi se shfaqja merr njerëz pa sfond kërcimi dhe i mëson ata se si të kërcejnë. “Ndoshta Gleb mund ta mësojë atë se si të kërcejë dhe të jetë një trajner më i mirë?” komentoi Brock. Kjo është një pikë e shkëlqyer. Gishtat e kryqëzuar që Scheana merr një ftesë për të goditur sallën e ballit.

Dancing with the Stars pritet të rikthehet në ABC më vonë këtë vit. Vanderpump Rules vazhdon të martën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.