Scheana Shay feston këngën diss me tatuazh të ri

Klea

Scheana Shay feston këngën diss me tatuazh të ri

Rachel Leviss la një shije të thartë në gojën e saj. Muaj pas Scheana Shay e gjeti veten në marrjen e një urdhri të përkohshëm ndalimi nga ylli i turpëruar i Vanderpump Rules. Dikush mund të thotë se, pas Ariana Madix, Scheana pati një ndikim më të madh nga Scandoval sesa pjesa tjetër e bashkë-yjeve të saj.

Ajo gjithashtu duhej të mbrohej në një gjykatë pasi Rachel e akuzoi atë për sulm të dyshuar fizik. Rrjedhimisht, Scheana u ndje shumë e tradhtuar nga ish-shoqja e saj.

Në thelb, këngëtarja Good As Gold iu drejtua muzikës për të larguar zhgënjimin e saj. Scheana publikoi një këngë të quajtur “Mollët”, që e thërriste Rachelin për tradhtinë e saj. Dhe në një gjest përkujtimor, ajo bëri edhe një tatuazh për të përfaqësuar këngën.

Scheana bëri një tatuazh me mollë në krahun e saj të brendshëm

Scheana së fundmi ndau imazhe nga salloni i tatuazheve në Story-n e saj në Instagram. Ajo më pas ia vendosi djalit të Fetishit “Eja kontrollo këtë”. Prezantuesi i podcast-it Scheananigans mund të shihet me pantallona të zeza joga dhe një top bluar.

Disa nga fotot po zmadhohen në bojë dhe shihet se tatuazhi i ri është vendosur përkrah një tatuazhi me lule që Scheana ka bërë për vajzën e saj, Summer. Ajo etiketoi artistin e tatuazheve, Sweetpea, i cili punonte në bojën e saj.

Vetë kënga quhet “Apples” dhe është vepër e Scheana dhe The 27s.

“Isha me ty në ditën tënde më të keqe / Më godit me thikë në mënyrën më të keqe / Si do të ma gënjesh në fytyrë”, thuhej në disa nga tekstet. “Si ju pëlqejnë ata?” pyetjet e këngës.

Së fundi, jo njëra për t’u mbajtur në ndjenjat e saj, Scheana e quan Rachel “një psiko narcisiste” në këngë. “Prerë si lipo,” vazhdojnë fjalët. Një pjesë tjetër e këngës thotë: “Mendova se ishe besnik/ Të shoh një gjarpër, megjithatë.”