Scheana Shay diskuton miqësinë me vëllain e Ariana Madix

Klea

Scheana Shay diskuton miqësinë me vëllain e Ariana Madix

Jeremy Madix emri është shfaqur jo pak kohët e fundit javën e fundit. Ai njoftoi fejesën e tij më 31 mars, gjë që filloi diskutime të mëtejshme rreth largimit aktual midis Jeremy-t dhe motrës së tij, yllit të Vanderpump Rules. Ariana Madix.

Scheana Shay u përfshi duke postuar fejesën në Instagram dhe duke uruar çiftin e sapofejuar. Këngëtarja e Good As Gold ka diskutuar së fundmi për miqësinë e saj me vëllain e Arianës, duke treguar se si i menaxhon ajo të dy vëllezërit dhe motrat dhe problemet e tyre me njëri-tjetrin.

Tifozët e VPR mund të mos e kuptojnë se sa afër është Scheana me Jeremy

Scheana bëri një pyetje dhe përgjigje nga fansat gjatë episodit të së premtes, 5 prill të podcast-it të saj, Scheananigans with Scheana Shay.

“Unë kam qenë gjithmonë i afërt me Jeremy. Ata të dy janë familje për mua. Ai është si një vëlla i vogël dhe ka më shumë se një dekadë”, tha ylli i reality TV për jetëgjatësinë e miqësisë së tyre.

Ata janë aq të afërt sa Jeremy ka kaluar “shumë” pushime me Scheana dhe bashkëshortin e saj, Brock Davies. Shtrirja e miqësisë së tyre mund të befasojë fansat e VPR.

“Unë e shoh atë kur zbres në San Diego,” shpjegoi ajo. “Dhe ai u fejua dje dhe ata ishin në LA. Ata jetojnë në Oceanside dhe u fejuan në Malibu dhe po qëndronin në West Hollywood për natën, kështu që gjatë rrugës për në WeHo, ata ndaluan. I hodha një shishe të bukur shampanjë që kisha për ta. Unë e dua absolutisht të fejuarën e tij, Rachael, ajo është një kukull absolute dhe një e dashur kaq e dashur, kështu që unë postova [on Instagram]sepse ishte një ditë shumë e madhe në jetën e tyre dhe isha shumë e emocionuar që mund të festoja me ta.”

Mund të ketë konflikt në ribashkim

Pavarësisht lidhjes së ndërlikuar të Scheana-s me ish-të dashurin e Arianës, Tom Sandoval, “çdo gjë është në rregull” mes yjeve. Ajo u tha fansave se nuk ka nevojë të “ndreqin miqësinë e tyre”.

“Unë nuk mendoj se ka asgjë për të korrigjuar,” tha Scheana. Megjithatë, ajo shpjegoi pse nuk po priste me padurim ribashkimin e sezonit 11.

“Natyrisht kur filmojmë ribashkimin, duhet të ripërsëritim disa gjëra dhe të flasim për disa gjëra që mund të jenë të pakëndshme ndonjëherë, nuk është dita ime e preferuar e vitit, por ndonjëherë mund të jetë edhe pak terapeutike dhe katartike,” tha Scheana. . “Isha në gjendje të hiqja disa gjëra nga gjoksi dhe në fund të ribashkimit, unë dhe Ariana u përqafuam, thamë: “Të dua”. [We’ve] dërgoi mesazhe që atëherë.”

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.