Scheana Shay dhe Gia Giudice në Bravo Crossover të papritur

Klea

Scheana Shay dhe Gia Giudice në Bravo Crossover të papritur

Ndonjëherë, ne fansat e Bravos harrojmë se yjet e shfaqjeve të ndryshme miqësohen me njëri-tjetrin dhe shoqërohen në të njëjtat evente. Sido që të jetë, Real Housewives Ultimate Girls Trip na tregoi se sa e mrekullueshme mund të jetë kombinimi i duhur i zonjave.

Pastaj sigurisht, disa trima mblidhen së bashku në një mënyrë më organike. Pamja më e fundit befasoi fansat e Real Housewives of New Jersey dhe Vanderpump Rules. Ndoshta ishte thjesht një çiftim i papritur. Por fansat u ngrohën shpejt me miqësinë mes tyre Scheana Shay dhe Gia Giudice.

Dyshja ndanë postime në mediat sociale nga një ngjarje në LA

Më 6 shtator, Scheana zbuloi miqësinë e saj me yllin e RHONJ, Gia. Ajo ndau imazhe nga një ngjarje e fundit në Instagram Stories. Dhe vajza e saj, Summer Moon, gjithashtu bëri një paraqitje të adhurueshme.

Vajzat po festonin hapjen e një dyqani pop-up. Burri i Scheana, Brock Davies iu bashkua Scheana dhe Gia në The Grove në Los Angeles.

Këngëtarja e Good As Gold ka postuar një video nga eventi. Ajo ishte duke filmuar Verën, ndërsa Gia është në sfond duke buzëqeshur para kamerës.

Scheana iu drejtua vajzës së saj. “Përshëndetje e dashur,” dëgjohet ajo duke thënë, “A mund të kërcesh?”

“[Teresa Giudice,] ne bëmë disa vajza të lezetshme”, ka shkruar Scheana në mbishkrim, duke iu drejtuar yllit të RHONJ. Përfshihej gjithashtu një emoji me fytyrë të qeshur.

Si Gia ashtu edhe nëna e saj e kanë shpërndarë videon në rrjetet e tyre sociale. Duke iu referuar Hënës së Verës, Gia shkroi, “më e lezetshme ndonjëherë”.

Sa miqësi e ëmbël! Dhe fansat që e kanë parë RHONJ që nga fillimi do ta kujtojnë Gian si një vajzë të re dhe një motër të madhe të Gabriella Giudice, Milania Giudice dhe Audriana Giudice. Nuk është çudi që ajo di të ndërveprojë kaq mirë me vajzën e Scheana-s.