Scheana Shay dëshiron të shohë Katie Maloney në "Tradhtarët", thotë se ajo është "me fytyrë guri"

Klea

Scheana Shay dëshiron të shohë Katie Maloney në “Tradhtarët”, thotë se ajo është “me fytyrë guri”

Ish-super zierja e Below Deck Kate Chastain u rikthye për një sezon të dytë Tradhtarët. Ajo po luan edhe një herë si një Besnik. Kate shkaktoi kaq shumë kaos të lavdishëm gjatë sezonit të parë, si mund të mos kthehej? Kate do të donte të shihte disa yje të Vanderpump Rules të bashkohen sezonin e ardhshëm. Por Scheana Shay ka disa ide të veta.

“Unë mendoj se ata do të ishin të përshtatshëm për këtë lojë. Mendoj se ata janë të prirur ndaj dramës, dramatikës dhe mendoj se nuk e kanë problem të kenë një dialog të hapur që është konfrontues – e njëjta arsye që më pëlqen të shikoj Vanderpump”, tha Kate. Ajo emëroi Tom Sandoval dhe Lala Kent si yjet e VPR që do të dëshironte të shihte në shfaqje.

Scheana zgjodhi Katie për t’u bërë një tradhtar

Scheana i tha Entertainment Tonight këtë Katie Maloney do të ishte një tradhtar i përsosur. “Ajo thjesht e ka atë aftësi për të mos u bërë vulnerabël. Kur e kupton anën e saj të pambrojtur, je si ‘Oh, kjo është kaq e ëmbël’. Por ju e dini, nuk e kuptoni shumë atë”, shtoi këngëtarja. Kjo veçori do të ishte një vlerë nëse do të përpiqeshit të shmangni zbulimin nga Besimtarët.

“Mendoj se aftësia për të qëndruar me fytyrë guri është një cilësi e madhe në këtë,” tha Scheana. Pra, kë tjetër mund të shihte Scheana duke veshur një mantel tradhtari? James Kennedy ishte zgjedhja e saj.

Dhe Scheana ra dakord me Kate se ajo do të bënte një tradhtar të tmerrshëm. “Unë jam plotësisht dakord, duke i parë ata – si, nuk mund ta bëja këtë. Unë nuk jam, e dini, Parvati [Shallow] ose dikush që është në atë që ishte në Survivor ose Big Brother – ata që manipulojnë, mashtrojnë, gënjejnë njerëzit në një lloj shfaqjeje,” shpjegoi ajo.

Ndërsa Kate do të donte ta shihte Lalën në lojë, Scheana kishte disa dyshime për yllin e saj. Scheana tha: “Lala, është zbutur shumë këto dy vitet e fundit, mëmësia dhe çfarë jo. Nuk e di, mendoj Katie.”

Një tjetër anëtar i mundshëm i kastit për të cilin Scheana dhe Kate nuk pajtohen? Sandoval. Kate mendon se ai është i përsosur sepse hodhi në erë Pump Rules me skandalin e tij të mashtrimit. Por Scheana nuk u pajtua. “Po, Sandoval është gjithashtu një aktor i mirë, por unë mendoj se është shumë e qartë,” tha Scheana.

Episodet e reja të The Traitors transmetohen të enjten në orën 21:00 ET në Peacock. Mund të kapni Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo.