Scheana Shay bën parashikimin e Sezonit 12 të Rregullave të Vanderpump

Klea

Scheana Shay bën parashikimin e Sezonit 12 të Rregullave të Vanderpump

Pas një frakture, frustruese të sezonit 11, Rregullat e Vanderpompës Kamerat nuk u rikthyen këtë verë siç kanë bërë historikisht. Shfaqja është aktualisht në pauzë për një kohë të panjohur.

Kjo do të thotë se Scheana Shay po shijon pushimin e saj të parë të vërtetë veror pas një kohe të gjatë. Megjithatë, Pump Rules duket se është ende në mendjen e saj – ajo parashikoi së fundmi se çfarë mund të mbajë e ardhmja.

Scheana ka një paragjykim se kur mund të rifillojnë xhirimet e VPR

E! Lajmet u morën me Scheana dhe bashkëshortin e saj Brock Davies më 15 qershor në Critics Choice Real TV Awards në LA.

Scheana ndau mendimet e saj për ndërprerjen verore të VPR. “Ndihet mire. Mendoj se ishte e nevojshme. Mund të kalojmë pak kohë me familjen tonë.”

Ajo shtoi: “Vajza jonë [Summer Moon, 3] është gati të fillojë arsimin parashkollor, kështu që duhet patjetër të kesh pak pushim.”

Brock është gjithashtu i emocionuar që Scheana më në fund të ketë një pushim të gjatë. “Mendoj se pushimi i verës për Scheanën, është diçka që ajo nuk e ka bërë për 13 vjet. Pra, kjo është kënaqësi në vetvete. Ne duhet të eksplorojmë.”

Të gjitha gjërat e mira duhet të marrin fund (disa mund të argumentojnë se ditët e mira të VPR tashmë kanë). Dhe, kështu përfundimisht duhet të prishet Scheana. Ajo ka një parashikim se kur mund të rikthehet prodhimi.

Scheana hipotezoi siç bën Scheana. “Unë mendoj se ata ndoshta do të bëjnë “The Valley” (spinoff çuditërisht intrigues i VPR) së pari. Dhe më pas Vanderpump. Ky është parashikimi im.” Sezoni 1 i The Valley u filmua verën e kaluar, kështu që xhirimet për Sezonin 2 mund të zhvillohen këtë verë.

Burimet thonë se Pump Rules do të rikthehet edhe për një sezon tjetër. Megjithatë, se cilët anëtarë të kastit do të kthehen – nëse ka – është ende në ajër.

U përhapën thashethemet se si Scheana ashtu edhe shoqja e saj më e mirë, Lala Kent, mund të kalonin në “The Valley”. S11 i pa ata të humbën favorin e Ariana Madix-it (dhe shumë shikuesve) pasi dolën në këndin e Tom Sandoval.

Ish-Pumperi i Luginës, Jax Taylor, nuk dëshiron që Scheana të shkojë në shfaqjen e tij. Dhe, producenti ekzekutiv Alex Baskin thotë se The Valley është plot. Pra, kush e di se ku dhe kur mund ta shohim atë në ekranet tona më pas. Deri më tani, Dancing with the Stars nuk ka ardhur në telefon.

Vanderpump Rules transmeton në Peacock.