Scheana Shay Adreson Pompën Rregullat Akuzat Xhelozisë

Klea

Scheana Shay Adreson Pompën Rregullat Akuzat Xhelozisë

Scheana Shay e ka futur veten më shumë se një herë në Rregullat e Vanderpompës dramë. Së fundmi, në përpjekjen e saj për t'u rilidhur me Tom Sandoval, ajo i qau ish të dashurës së tij, Ariana Madix, për ndjenjat e saj të vështira.

Pasi u konfirmua kastingu i Arianës në Dancing with the Stars, Scheana shprehu trishtimin që ajo nuk u zgjodh. Këngëtarja e Good As Gold foli për mësimet e saj të vallëzimit në sallën e ballit dhe u ankua që shoqja e saj nuk i tregoi asaj për përfshirjen e saj më herët.

Prezantuesi i podcast-it mohoi të ishte diçka tjetër veçse mbështetëse

Por Scheana u lejua të mohonte të dukshmen gjatë një episodi të fundit të Watch What Happens Live, së bashku me bashkëshortin e saj, Brock Davies.

The Scheananigans me prezantuesin e podkastit Scheana luajti A jeni xheloz? Raundi 2. Dhe për ironi, ajo e kishte luajtur këtë lojë në WWHL më parë.

Duke iu referuar lotëve të Scheana-s për Dancing with the Stars, Andy Cohen e pyeti nëse ajo ishte gjithashtu “xheloze që Ariana të luante në Chicago në Broadway?”

“Jo, isha shumë i lumtur për të,” u përgjigj Bravolebrity.

“A je xheloz për Jax-in [Taylor]Brittany [Cartwright]dhe Kristen [Doute] duke marrë spinoff-in e tyre me The Valley?” Andi vazhdoi.

Scheana mohoi të ishte xheloz për spinoff-in. Duke shtuar pak humorin e nevojshëm, ajo gjithashtu mohoi të ishte xheloze “që Katie kishte marrëdhënie seksuale me Max”.

Por më pas iu kthye menjëherë Arianës me një pyetje në lidhje me “zëvendësimin e Sarah Hyland si mikpritëse e Love Island në SHBA”.

Scheana u përgjigj: “Jo, mendoj se do të jetë shumë argëtuese për t'u parë.”

Brock dhe Scheana sapo u zhvendosën në Luginë. Interesante, Andy donte të pyeste nëse ajo ndjehej xheloze për ndonjërin nga “James [Kennedy] dhe Aleat [Lewber]Shtëpia e re e “Burbank” ose “shtëpia e re në Hollywood Hills” e Arianës.

“Jo. Edhe unë kam një shtëpi të re”, u përgjigj Scheana.

A ishte ndjerë ndonjëherë Scheana xheloze “për Katie dhe Ariana që hynë në biznes së bashku me dyqanin e tyre të shumëpritur të sanduiçëve?” Ajo mohoi të ishte diçka tjetër veçse mbështetëse dhe dha të njëjtën përgjigje për barin e ri të Jax-it dhe e quajti atë “një vend argëtues”.

Pyetjet e vetme që Scheana iu përgjigj pozitivisht ishin flokët biondë të Tom Schwartz dhe ndjekja e vajzës së saj në Instagram.

“A jeni xheloz për ngritjen meteorike të hënës së verës në mediat sociale?” E pyeti Andi nënën e një fëmije.

“Natyrisht,” tha Scheana me shaka.

A do të ketë një raund tjetër të kësaj loje në të ardhmen?

Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.