Scheana i përgjigjet spekulimeve për ndërhyrje në biznesin e Arianit

Klea

Scheana i përgjigjet spekulimeve për ndërhyrje në biznesin e Arianit

Scheana Shay mohon se ajo ishte e rrëmujshme në lidhje me largimin mes tyre Ariana Madix dhe vëllai i saj Jeremy Madix.

Më 22 maj, ylli i Vanderpump Rules ndau një video të bashkëshortit të saj Brock Davies, vajzës së tyre 3-vjeçare Summer dhe vetes në festën e ditëlindjes së Jeremy. Në video shihet edhe e fejuara e Jeremy-t, Rachael, por nuk ka asnjë shenjë nga Ariana.

Scheana dhe Brock kanë kaluar më shumë kohë me Jeremy në muajt e fundit që kur ai doli publikisht në fillim të këtij viti për largimin e tij nga motra e tij. Por këngëtarja e Good as Gold këmbëngul se ajo nuk po përpiqej të ndërhynte në biznesin e familjes Madix duke shpërndarë videon.

Ku është Ariana?

Së pari, a mund të them vetëm se Scheana nuk mund të mbajë as melodinë e “Happy Birthday” pa autotone? Po.

Një fans i Bravo vuri në dyshim qëllimet e Scheanës me komentin: “Mund të lexoja shumë, por a tregoi Scheana qëllimisht të gjithë tabelën për të bërë të ditur se Ariana nuk po kalon ditëlindjen e vëllait të saj me të?”

Por këngëtarja e Apple pohoi se nuk po i hiqte asnjë hije shokut të saj prej shumë kohësh. “Def duke lexuar shumë në të,” u përgjigj ajo. “Unë thjesht po tregoja vajzën time duke kënduar dhe të fejuarën e tij.”

Jeremy shpjegoi në mars se nuk po flet me motrën e tij për shkak të marrëdhënieve të tensionuara mes Arianës dhe të fejuarës së tij dhe nuk ka të bëjë fare me Scandoval. “Unë thjesht dua të sqaroj se nuk kam folur me motrën time për shkak se duhet të mbroj të fejuarën time,” tha ai në atë kohë.

“Më vunë në një pozicion ku unë zgjedh motrën time, apo e zgjedh personin me të cilin do të kaloj pjesën tjetër të jetës?” sqaroi ai. “Askush nuk mund të vërë gishtin se pse kjo [was going on]. Ariana është një vajzë e ëmbël, e sjellshme. E dua shumë.”

Ata do të jenë përsëri afër

Ai gjithashtu ka besim se ata do të ribashkohen në të ardhmen.

“Kam kontaktuar me të në dhjetor në thelb thjesht duke i thënë: ‘Të dua shumë. Do të doja të flisja me ty së shpejti'”, tha ai. “Ajo kurrë nuk e hapi ose nuk u përgjigj, kështu që unë u përpoqa. Nuk kam dëgjuar nga ajo dhe do të doja të dëgjoja nga ajo kur të mundet… Më mungon dhe do të doja të dëgjoja nga ajo.”

“Kjo është motra ime,” shtoi ai. “Ajo më do shumë. Ajo gjithmonë e ka parë veten si mbrojtësen time, dhe unë [hope] ne mund të arrijmë në një pikë për të qenë më afër. Kjo është diçka për të cilën unë jam i etur për të.”

Sa për Scheana-n, në podcast-in e saj Scheananigans në prill, ajo tha: “Unë kam qenë gjithmonë afër Jeremy-t. Ata të dy janë familje për mua. Ai është si një vëlla i vogël dhe ka më shumë se një dekadë.”

Vanderpump Rules tani po transmetohet në Peacock.