Sara Haines

Klea

Sara Haines Në mungesë nga The View, Whoopi Goldberg zbulon arsyen

Sara Haines Në mungesë nga The View, Whoopi Goldberg zbulon arsyen

Sara Haines mungonte nga Pamja të hënën. Whoopi Goldberg i shpjegoi audiencës pse bashkë-prezantuesi i saj ishte një mos-show, duke e njoftuar këtë Sara ishte nën mot.

Sara është i sëmurë sot”, tha moderatorja.

Sara Haines

Whoopi, Ana Navarro, Sunny Hostin dhe Alyssa Farrah Griffin përbëhej nga paneli me katër persona të së hënës, si Gëzimi Behar, zakonisht bashkohet me zonjat të martën.

“Jemi vetëm katër prej nesh në tavolinë,” Woopi, 67, theksoi. “Sepse unë thjesht thashë, ‘A mungon dikush?'”

Whoopi Goldberg

Me diell, 55, pyeti – “Ku është Sara?” dhe Whoopi thirri – “Jo, por e Sarës me sa duket i sëmurë.”

Paneli kaloi në temën e nxehtë të së hënës, pa ofruar ndonjë shpjegim të mëtejshëm e Sarës çështje shëndetësore dhe/ose kur shikuesit mund të presin ta shohin përsëri në shfaqjen e ditës.

Ana Navarro

Fansat shkuan në X për të dëgjuar lajmet, duke reaguar ndaj mungesës së prezantuesit.

Një fans shkroi në Twitter – “Sara del sot!!!! Vini re reagimin e turmës ‘kush dreqin kujdeset’ #TheView.

Një tjetër vuri në dukje – “Sara nuk është sot #TheView.”

Sara Haines

Një person i tretë tha – “Mendova Sara i zhdukur. Pra, ajo është e sëmurë. Bëhu më mirë. #pamja.”

Një përdorues e teorizoi këtë Sara doli për të filmuar një episod të “The Chase” në Kaliforni.

Sarah Haines

Sara, 46, zbarkoi në sediljen e nxehtë pasi përdori një fjalë të ndaluar në transmetimin e drejtpërdrejtë, disa javë më parë. Gratë po bisedonin rreth një gjyqtari që i dha një urdhër për gënjeshtër ish-presidentit Donald Trump, gjatë transmetimit të 4 tetorit. Sara bëri një krahasim midis personazhit të “Back to the Future”, Biff Tannen, dhe ish-POTUS.

“Pra, mendoni se si ishte ai në vitin 1983, kur ishte i çuditshëm,” tha ajo rastësisht. “Ashtu si të bëjë atë që bën. Sikur asgjë nuk ka ndryshuar.”

Sara e kuptoi se ajo mund të kishte kaluar kufirin, duke parë audiencën dhe më pas një producent, duke pyetur: “A nuk mund ta them këtë?”

Sara Haines

Gëzimi, 80, konfirmoi troç – “Jo, nuk mundesh”.

Sara kundërshtoi – “Kjo nuk ishte as një betim!”

Shikuesit mund të dëgjonin producentin të sqaronte jashtë kameras: “Ishte viti 1985, por nuk mund ta thuash këtë.”

Në fillim të këtij muaji, Gëzimi bëri një koment të ashpër ndërsa ajo dhe bashkë-prezantuesit e saj biseduan për serialin e ri të realitetit të ABC, Beqari i Artë.

Shfaqja spinoff ndjek Gerry Turnerin teksa ai kërkon dashurinë pas vdekjes në vitin 2017 të gruas së 72-vjeçarit, Toni. Premiera e reality show-t të takimeve siguroi shumë materiale tematike të nxehtë për “Pamja” panel të nesërmen.

Sara dhe Alyssa Farrah Griffin34-vjeçari i dha shfaqjes komente të shkëlqyera, duke shpërthyer mbi premisën unike. Alyssa vuri në dukje se ajo ishte e lumtur që shfaqja “u përkul në seks” në vend që të frenohej sepse anëtarët e kastit janë të moshuar.

Gëzimi bëri shaka – “Unë mendoj se fjala që po kërkoni është ‘e brirë’.”

Ajo më vonë tha se “askush nuk dëshiron të dëgjojë fjalët, ‘Nana ka duartrokitje!’” ndërsa grupi shkëmbeu batutat për arratisjet seksuale të moshuar.