Sanya Richards-Ross largohet nga amvisat e vërteta të Atlantës

Klea

Sanya Richards-Ross largohet nga amvisat e vërteta të Atlantës

Është koha për të thënë adios për katër herë medalistin e artë olimpike Sanya Richards-RossAmvisat e vërteta të Atlantës.

Andy Cohen, prezantues dhe producent ekzekutiv i Real Housewives, konfirmoi largimin e yllit të realitetit gjatë një episodi të emisionit të tij në radio, Andy Cohen Live. Megjithëse Sanya ende nuk ka komentuar zyrtarisht, vërejtjet e Andy-t mbërritën pikërisht kur Bravoverse filloi të pyeste se çfarë do të ishte më pas në lidhje me Atlanta’s Sweet 16.

Çfarë po ndodh në Atlanta, Georgia?

Sanya nuk është e vetmja Amvise që del pas sezonit 15. Kandi Burruss ishte anëtarja e parë e kastit që njoftoi largimin e saj, duke përmendur dëshirën e saj për të provuar projekte të tjera. “Vendosa që nuk do të kthehem këtë vit. Kanë kaluar 14 sezone, dhe ata na lejuan të ulemi për pak kohë, por gjatë asaj kohe, unë kisha filluar të punoja për shumë gjëra të tjera dhe mora disa projekte të bukura të mëdha së shpejti, kështu që jam shumë i emocionuar për këto gjëra”, tha ajo në fillim të këtij viti.

Marlo Hampton gjithashtu tha se nuk do të kthehej në ekskluzivitet. “Kontrata ime me Real Housewives të Atlantës përfundoi kur përfundoi sezoni 15. Kjo shkëputje nga RHOA është një fillim i ri, duke më dhënë hapësirën për të marrë pjesë në projekte të reja argëtuese kreative të fokusuara në të ardhmen time, dhe jo duke e rijetuar të kaluarën time,” tha ajo.

Fansat ende presin të dëgjojnë për Shereé Whitfield, Kenya Moore dhe Drew Sidora; megjithatë, një fytyrë e njohur e konfirmuar për t’u kthyer është Porsha Williams.

Përveç elementit kryesor të Bravo-s, i cili do të marrë përsëri pjeshkën e saj për Sezonin 16, P Willy gjithashtu nënshkroi një marrëveshje të përgjithshme talentesh me NBCUniversal, e cila do të vendosë shumë vizë edhe në projektet e shkruara.

Gjithashtu përflitet se do të rikthehet edhe Phaedra Parks, e cila pati një performancë fenomenale këtë sezon të The Traitors. Ajo foli për mundësinë në fillim të këtij viti, duke thënë se do të donte të ndihmonte në kthimin e shfaqjes në ditët e saj të lavdisë.

Ju mund të transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.