Sandoval mori mësime salla ballore për Dancing With the Stars

Klea

Sandoval mori mësime salla ballore për Dancing With the Stars

Ariana Madix duke marrë Duke kërcyer me yjet koncerti ndikoi në rregullat e Vanderpump të hedhura në më shumë se një. Natyrisht, ylli i Çikagos ishte shumë i lumtur për të marrë përsipër sfidën. Por jo të gjithë aktorët e saj do të festonin me të.

Në episodet e fundit të sezonit 11 të Vanderpump Rules, Scheana Shay u emocionua në shumë raste kur Ariana-s i ishte dhënë vend mbi të. Ishte e kuptueshme, duke pasur parasysh se sa kohë e kishte ëndërruar. Këngëtarja Good As Gold madje mori mësime kërcimi për t'u përgatitur për një ofertë të mundshme.

Por duket se Scheana nuk ishte i vetmi anëtar i kastit të Vanderpump Rules që e bëri këtë. Rezulton se ish i dashuri i Arianës, Tom Sandoval, ishte përgatitur edhe për rolin që nuk u ofrua kurrë.

Sipas Scheana, Ariana e mori rolin për të keqtrajtuar Sandoval

Scheana foli për këtë çështje gjatë një episodi të fundit të Vanderpump Rules After Show. Një bisedë e mëparshme me Arianën zbuloi se ajo me të vërtetë e mori rolin me një mesazh për ish-in e saj në mendje.

Sipas Scheana, Ariana i tha asaj se marrja e rolit ishte pjesërisht një hakmarrje ndaj Sandoval. Ajo tha, “Kur dëgjova për herë të parë thashethemet, e thirra dhe i thashë, 'prit, a është kjo një gjë?' Dhe ajo thotë, 'jo, dua të them se ata po më kërkojnë për këtë, por është shumë e frikshme për Tomin sepse ai ka dashur gjithmonë të bëjë edhe atë shfaqje'”.

Në një grup të veçantë, Sandoval pranoi se kishte ëndërruar për një vend në Dancing with the Stars.

“Unë në fakt mora mësime në sallën e balonave dhe gjithçka,” tha ylli i turpëruar i realitetit televiziv.

Tom Schwartz ishte ulur me Sandoval dhe sugjeroi një emër të ri për shfaqjen. “Po vallëzon me yjet e rënë?” bëri shaka ai.

Në atë rast, Sandoval do të ishte kandidati perfekt. Dhe a nuk ka më shumë kuptim tani entuziazmi i Arianës për konkurrencën?

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.