Sam Asghari nuk do të diskutojë për Britney Spears në The Traitors

Klea

Sam Asghari nuk do të diskutojë për Britney Spears në The Traitors

Ne jemi kthyer për një tjetër sezon epik të Tradhtarët. Epo, jo ende… por do të vijë së shpejti. Me një kast të grumbulluar, duke përfshirë Dorinda Medley dhe Robyn Dixon, ne po marrim gjithashtu disa emra më pak të njohur, si p.sh. Sam Asghari. Ai është Britney Spears' ish-burri. Dhe sipas burimeve me njohuri të drejtpërdrejta, Sam tashmë i divorcuar nuk mund të flasë as për të gjatë qëndrimit të tij në Skoci.

Sam nuk do të jetë në gjendje ta përdorë Britney-n për kohën e kamerës në sezonin 3 të The Traitors

Sipas TMZ, Sam do të duhet të gjejë diçka tjetër për të folur gjatë xhirimeve të sezonit 3 të The Traitors. Burime me “njohuri të drejtpërdrejtë” i thanë mediumit se Sam është nën një “urdhër të fytit”. Në thelb, ai nuk mund të thotë sh*t për Princeshën e Pop-it – as edhe një kompliment. Po. Ai do të duhet të sigurojë kohën para ekranit në një mënyrë tjetër.

Burimet thanë se Britney, e cila publikoi kujtimet e saj më të shitura vitin e kaluar, nuk dëshiron të dëgjojë fare emrin e saj në gojën e Sam.

Pyes veten nëse ekuipazhi i çrregullt i Bravo, me Ciara Miller, Tom Sandoval dhe Chanel Ayan, e mori memorandumin. Sepse e di që po vdesin t'i përmendin të gjitha.

Gjithashtu duke u bashkuar me Alan Cumming në Malësitë Skoceze janë disa të preferuarat e fansave nga Survivor, RuPaul's Drag Race, Selling Sunset, Big Brother dhe më shumë. Do të jetë interesante të shihet se cilët lojtarë të mëdhenj do të zgjedhin si Tradhtarë, duke pasur parasysh se shumë prej tyre po hyjnë në shtëpi me objektiva të mëdhenj tashmë.

Tom nga Vanderpump Rules do të duhet të përballet me zhurmën nga Chanel nga Real Housewives of Dubai. Në një intervistë të mëparshme, ajo përmendi kanalizimin e Ariana Madix për sezonin 2 të emisionit të saj.

“Unë kurrë nuk kam parë Vanderpump Rules më parë, por Rihanna kohët e fundit ishte diku, dhe ajo tha, 'Oh, Vanderpump Rules është më e mira…' kështu që unë do të filloja të shikoja Vanderpump. Pra, unë shikoj Vanderpump sezonin 10 dhe 11 – mendoj se të fundit, nuk e kam filluar nga fillimi. Unë e nisa nga ku [Scandoval] Drama ka ndodhur dhe ndihem sikur jam Ariana. Unë jam i mirë, [loving and supportive] mik.”

Transmetoni Tradhtarët në Pallua.