Rebecca Minkoff

Klea

Sai De Silva u kap në mikrofonin e nxehtë duke kritikuar bashkë-yllin Rebecca Minkoff, thotë se ajo është 'e mërzitshme'

Sai De Silva u kap në mikrofonin e nxehtë duke kritikuar bashkë-yllin Rebecca Minkoff, thotë se ajo është 'e mërzitshme'

Sai De Silva shprehu dyshime për Rebecca Minkoff's përshtatshmëria për Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut, duke e përshkruar atë si “shumë të bukur” për reality show gjatë një momenti të sinqertë të kapur në një mikrofon të nxehtë.

Sai De Sliva

Gjatë intervistimit në Shfaqja radiofonike Sirius XM e Jeff Lewis, Sai ia besoi një gruaje të ulur pranë saj duke thënë:

Sai De Sliva

“Ajo është e bukur. Ajo është me të vërtetë, shumë e bukur, por disi e mërzitshme, për të qenë e sinqertë. Ajo është shumë e bukur për shfaqjen.”

Gruaja e paidentifikuar u përgjigj: “Ajo thjesht do të rrëzohet”, për të cilën Silva ra dakord, duke vënë në dukje se kasti po përpiqej të minonte Rebeka, edhe pse pa sukses pasi ajo mbeti pa përgjigje. Një producent u informua përfundimisht Sai se komentet e saj po regjistroheshin, duke e shtyrë atë të ndalonte papritmas bisedën dhe të tregonte keqardhje të dukshme.

Rebeka Minkof

Faqja e gjashtë raportoi prillin e kaluar se Minkoff po i bashkohej RHONY kastë, e cila përfshin figura të dukshme si p.sh Erin Lichy, Brynn Whitfield, Jenna Lyons, Jessel Taank, dhe Ubah Hassan. Pavarësisht paqartësisë në lidhje me shkallën e pjesëmarrjes së saj në sezonin 15, Minkoff ka qenë i përfshirë në mënyrë aktive me kastin, duke marrë pjesë në mbledhje dhe duke iu bashkuar një udhëtimi grupor në Hamptons.

Rebeka Minkof

Pas njoftimit për pjesëmarrjen e saj në emision, Rebeka Minkof u shfaq në foto dhe video në rrjetet sociale, duke marrë pjesë në aktivitete të ndryshme grupore me RHONY të hedhura. Ajo u pa edhe me kastin gjatë udhëtimit të tyre të fundit në Hamptons.

Rebeka Minkof

Në Instagram, eksperti i stilit ndau një video selfie nga ajo që dukej të ishte holli i saj e Erin Lichy shtëpi në East Hampton. Ajo shfaqi pamjen e saj të mbrëmjes, të përbërë nga një xhaketë sportive e zezë me kopsa, pantallona të arta dhe pompa ari, ndërsa përgatitej për një “natë vajzash” me grupin.

Rebeka Minkof

Për më tepër, Minkoff postoi foto të saj në një fushë tenisi, e veshur me pantallona të shkurtra të zeza dhe një kapuç gri, duke i shkruar: “Sot luajta tenis për herë të parë. Isha keq, por tani dua të mësoj.”

Rebeka Minkof

Sai De Silva, i cili ishte edhe në eventin e tenisit siç tregohet në fotot e postuara nga Erinkomentoi foton, duke i dhënë një shout fotografit.

Pavarësisht kritikave të saj fillestare, Sai duket se është angazhuar pozitivisht me Rebeka në rrjetet sociale, duke lënë komente mbështetëse në postimet e saj, duke përfshirë një mesazh të ngrohtë për Ditën e Nënës.

Brynn Whitfield

Përveç kësaj, më 4 shkurt, Brynn Whitfieldnjë anëtar i kastit të RHONY reboot, organizoi një seancë pyetjesh dhe përgjigjesh në historinë e saj në Instagram ku ajo inkurajoi fansat të pyesnin për ngrirjen e vezëve. Duke iu përgjigjur një fansi që pyeti: “A do të bësh një raund tjetër?” Brynn konfirmuar,

“Po! Mendoj se fundi i verës / sa herë që mbyllim xhirimet e sezonit 15.”

Sai De Silva

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut reboot aktualisht është duke filmuar sezonin 15.