Sai De Silva

Klea

Sai De Silva i RHONY SHADES Ramona Singer, hedh akuza bombë në Ubah dhe detajon grindje shpërthyese me Brynn!

Sai De Silva i RHONY SHADES Ramona Singer, hedh akuza bombë në Ubah dhe detajon grindje shpërthyese me Brynn!

Sai De Silva zbuloi disa detaje të reja në lidhje me problemet e saj me kolegun e saj, Brynn Whitfieldndërsa bënte një goditje në Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut shap, Ramona Singer.

Sai De Silva

Sai De Silva dhe RHONY bashkë-yll, Ubah Hassaniu kërkua të peshonin se cilat “Amvisa” do të zgjidhnin ose jo për të marrë me vete në një aventurë “Udhëtimi i fundit për vajzat”, gjatë një regjistrimi të drejtpërdrejtë të kohëve të fundit për podcastin Virtual Reali-Tea të Page Six.

“Nuk dua Ramona në udhëtim,” Sai u përgjigj.

Sai De Silva

Në korrik, 42-vjeçari iu referua Ramona si një “bushtër totale”, gjatë një paraqitje në “Watch What Happens Live”, pasi kaluan rrugët me veteranin Bravo në Miami. Sai u prezantua me ish-yllin e realitetit si një anëtare e re e kastit të RHONY dhe mori një përgjigje të ashpër në këmbim.

Sai De Silva

Ne korrik, RHONY anëtarët e kastit, Ubah, Erin Lichy, Jenna Lyons, Jessel Taank, Brynn Whitfield, dhe Sai të gjithëve iu dhanë vozita dhe u udhëzuan të fshinin papastërtitë në një segment të quajtur “Pajtohem ose Nuk pajtohem”. Mikpritës, Andy Cohenu kërkoi zonjave të derdhnin nëse ka ndonjë ish RHONY ylli i kishte trajtuar në mënyrë të pahijshme. Sai ishte e vetmja anëtare e kastit që mbajti lart vozitjen e saj “Pajtohem”.

Ramona ishte një sukses i plotë për mua në Art Basel,“Sai të përbashkëta. “U prezantova veten.”

Cohen shtypi për më shumë informacion, duke pyetur të renë e Bravo – “A i tregove asaj që je në shfaqje?”

“Epo, ajo më trajtoi si një fanse e madhe – si, jo një fanse e mirë,” u përgjigj ajo, duke shtuar – “dhe më pas, unë vazhdova të them, “Oh, thjesht doja të prezantoja veten se jam në rindezje. Epoka e re.”

Kështu ka thënë influencuesi i modës Ramona i tha asaj: ‘Zemër, fat të mirë. Do t’ju duhet.”

Ramona Singer

Ubah zbuloi gjatë regjistrimit të podkastit që ajo kishte këshilluar Sai thjesht të largohesha pasi e panë Ramona në një ngjarje të mëpasshme. Sai u pyet nëse ajo mori “hakmarrje” ndaj alumit Bravo.

Ajo tha – “Nuk ka asgjë për të marrë … Kjo është vetëm te Ramona personalitet. Ramona’nuk po mendon për mua. Ajo ndoshta thotë: ‘Kush je ti? Të kam takuar më parë?’”

“Ajo ishte një vrimë totale për mua, dhe unë duhet të them, ‘Hej, vajzë! ‘Më antarësoni? Vajza që nuk e duron dot? Jam kthyer sërish!’?” Sai pyeti.

Sai De Silva

Sai vazhdoi me etiketimin Ubah “katalizatori” në grindjen e saj me Brynn.

“Unë mendoj se ajo që ndodhi është për shkak të Ubah,“tha ajo, duke buzëqeshur dhe duke i dhënë një dremitje shokut të saj të hedhur. “Askush nuk e pa atë që po vinte, apo jo?”

Ubah me sa duket dakord me Sai-t vlerësimi, komentimi—“I dërgova mesazhe Sai, ‘Faleminderit që e pranuat për ekipin.’ Ajo thotë: ‘Ti je ekipi i mbretit!’

Sai De Silva

Ajo shtoi se Sai u përgjigj – “Unë gjithmonë e pranoj atë Ubah diku ketu.”

RHONY Rookie kohët e fundit hyri në Instagram për të adresuar nëse planifikonte të zgjeronte familjen e saj.

Sai De Silva ka shkruar krahas një fotoje të saj me djalin e saj 5-vjeçar, Rio – “Nuk mund ta besoj se ai po bëhet kaq i madh. Jam shumë e trishtuar dhe dua sërish një fëmijë të vogël, por thjesht nuk kam energji për të filluar nga e para.”