Denise Richards

Klea

Sa i bën Denise Richards zhveshjet tek OnlyFans

Sa i bën Denise Richards zhveshjen vetëm për fansat

Denise Richards i ka ndezur gjërat në sezonin aktual të transmetimit të The Amvise të vërteta të Beverly Hillspor është jashtë kameras së saj prania në OnlyFans që është bërë një temë e nxehtë mes zonjave.

Denise Richards

Erika Jayne e ngriti temën më pas Deniza e vendosi në sediljen e nxehtë gjatë një darke me aktorë, duke e informuar Sutton Stracke dhe Garcelle Beauvais — “A e dini se janë shtatë dollarë për një pako të zhveshur Denise Richards në OnlyFans?”

Erika rrëzuan Sutton’s pretendojnë se Deniza “Nuk ishte me të vërtetë lakuriq” në platformën vetëm për të rriturit, duke u përgjigjur – “Është. Filloi si pornografi, kjo është me të vërtetë.”

Denise Richards

Garcelle peshoi, duke u thënë kamerave – “Kjo duket pak e ulët për Deniza f*mbret Richards. Ju mund të bëni më mirë se kaq. Po, nuk e di, 10 dollarë.”

Denise Richards

Deniza iu bashkua platformës vitin e kaluar dhe mblodhi shpejt mbi 100 mijë abonentë. Aktorja ofron një abonim tre mujor për 67,50 dollarë dhe gjashtë muaj për 127,50 dollarë. “The Tab” i krijoi shifrat dhe raportoi se me mbi 100 mijë abonentë, aktorja e telenovelës do të dukej se fitonte të paktën 2 milionë dollarë në muaj.

Denise Richards

Abonentëve u ofrohet gjithashtu një abonim mujor pa paketë prej 25 dollarësh. Deniza do të dërgojë foto dhe video bonus për këshilla.

Në tetor, RHOBH alum u kritikua për të lënë të kuptohet se një bashkëpunim i ri i OnlyFans me vajzën e saj 19-vjeçare, Sami Sheenishte në punë.

Sami Sheen

Samiu kishte trajtuar më parë karrierën e saj si një “punëtore seksi” e OnlyFans, pas komenteve nga një përdoruese e TikTok që sugjeroi se ajo iu drejtua industrisë për shkak se nuk kishte “asgjë tjetër për të kontribuar”.

19-vjeçarja sqaroi në një video të postuar “GRWM” – “Unë nuk jam një [porn] yll dhe unë nuk takohem me njerëz. Unë nuk e filmoj veten duke bërë seks. Unë nuk e bëj këtë.”

Sami Sheen

Një përdorues i Reddit postoi një pamje të aktores duke ngacmuar një “bashkëpunim” të ri me vajzën e saj adoleshente.

“A duhet të bëjmë një tjetër bashkëpunim, unë dhe @samisheen?” Deniza pyetën abonentët e saj.

Denise Richards

Në postim është përfshirë një foto e ekipit nënë-bijë. Deniza dhe Samiu pozoi me shprehje seksi dhe shkëlqeu plotësisht për foton promovuese.

Samiu hapi llogarinë e saj OnlyFans në qershor 2022. Deniza më vonë iu bashkua platformës në një shfaqje mbështetjeje për fëmijën e saj të madh. Dyshja u bashkuan për një set fotografik në verën e vitit 2022.

“Ne do të bëjmë një xhirim vërtet të mirë së bashku,” tha nëna e tre fëmijëve për Us Weekly në korrik 2022.

Denise Richards

e Samiut babai, Charlie Sheeni cili gjithashtu ndan vajzën, Lola, 18, me Denizandau mendimin e tij për Rruga e rrezikshme e karrierës së vajzës së tij, vitin e kaluar.

“Ajo është 18 vjeç tani dhe jeton me nënën e saj Kjo nuk ndodhi nën çatinë time,” tha aktori 58-vjeçar për Page Six, në atë kohë. “Unë nuk e fal këtë, por duke qenë se nuk jam në gjendje ta parandaloj, i kërkova që ta mbajë atë me klas, krijuese dhe të mos sakrifikojë integritetin e saj.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.