Sa fiton Sami Sheen nga OnlyFans?

Klea

Sa fiton Sami Sheen nga OnlyFans?

Në këtë pikë, ne të gjithë e dimë se kushdo me disa mijëra ndjekës mund të bëjë një vrasje përmes Cameo, OnlyFans ose ndonjëherë, një kombinim i të dyjave. Ju duhet të zgjidhni helmin tuaj. Dëshiron të bësh urime për ditëlindjen 60 sekonda për para shtesë, apo do të preferonit të ndani përmbajtje seksi, pay-per-view për abonentët me eksitim?

Vajza 19-vjeçare e Denise Richards dhe Charlie Sheen, Sami Sheen vendosi të marrë rrugën OnlyFans, dhe ajo ka qenë super transparente për udhëtimin e saj deri tani, edhe kur ajo kthehet në ushqim për The Real Housewives of Beverly Hills.

Së fundmi, ajo zbuloi se sa shumë fiton ai çdo muaj në OnlyFans dhe është një copë brumë mbresëlënëse.

Sa para fiton Sami Sheen në muaj në OnlyFans?

Sami Sheen raportohet se fiton 80,000 dollarë në muaj në OnlyFans.

Sipas People, Samiu kishte rreth 4000 ndjekës në mesin e vitit 2023. Ajo është në këtë lojë për më shumë se një vit dhe tarifon 19,99 dollarë në muaj për qasje ekskluzive në përmbajtjen e saj të rrezikshme. Nëse ndiheni tepër të emocionuar, mund të shpenzoni edhe 203,90 dollarë për opsionin vjetor! Ju gjithashtu merrni një provë 30-ditore falas – ajo është një biznesmene e vërtetë.

Sigurisht, karriera e Samiut OnlyFans është bërë një çështje e nxehtë si brenda dhe jashtë RHOBH. Në një episod të fundit të sezonit 13, Erika Jayne i bëri një koment tronditës Denise Richards në lidhje me Sami’s OnlyFans.

“Unë thjesht dua të di, kush është më fitimprurës? Ti apo Samiu, – pyeti Erika. Denisi duartrokiti dhe tha: “Kjo është një goditje e ulët për të rritur vetëm fansat e vajzës sime.”

Ndërkohë, babai i Samiut luftoi dhëmbë e gozhdë për ta mbajtur vajzën e tij jashtë faqes së abonimit. Ndërsa udhëtimi i Samiut OnlyFans u bë publik, Charlie ndau se ai nuk e falte atë. Ai fajësoi Denisin që e lejoi të ndodhte nën çatinë e saj.

Megjithatë, ky opinion mund të ketë ndryshuar pak tani që ne e dimë se sa shumë po fiton Samiu në internet. Merr ato para, Sami!

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën, 3 janar 2024, në orën 8/7c në Bravo.